• Край на мача.

90+4'
  • Последна смяна и в състава на Черно море. Курьор излиза, влиза Петков.

90+3'
  • 4 минути е добавеното време на срещата.

90+2'
  • Божилов стреля отлично, но беше отчаян от вратаря Китанов.

90+1'
  • Морел получи жълт картон.

90+1'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Райков стреля в стената на Берое.

88'
  • Смяна в състава на Черно море. Симеон Райков влиза на мястото на Романов.

87'
  • Владимир Зафиров получи жълт картон за нарушение срещу Курьор.

87'
  • Джоман получи жълт картон.

85'
  • Сърмов стреля към вратата на Китанов, но не сполучи.

83'
  • Шут на Делев, но Китанов се справи със ситуацията и улови кълбото.

81'
  • Жълт картон за вратаря на гостите Георги Китанов, за забавяне на играта.

80'
  • Романов пропусна да открие резултата за гостите, но Венци Василев изби кълбото в корнер.

78'
  • Зехиров от няколко метра не успя да препарира Китанов.

74'
  • Последна смяна в състава на домакините. Костов влиза на мястото на Ахмед.

71'
  • Пряк свободен удар за Черно море изпълнен от Георги Илиев завърши с улавяне на кълбото от Макенджиев.

70'
  • Първа промяна в състава на Черно море. На мястото на Стенио, влиза Паланков.

68'
  • Венцислав Василев получи жълт картон за нарушение.

64'
  • Втора смяна в състава на Берое. Божилов влиза на мястото на Милисавлевич.

63'
  • Интересно положение пред вратата на Черно море.  Милисавлевич стреля отдалеч, но Китанов отби кълбото.

63'
  • Фаул срещу Даниел Георгиев и свободен удар за гостите.

61'
  • Морел опита да подаде топката на Делев, но бранителите на Черно море отново се справиха с атакуващите футболисти на домакините.

60'
  • Първа смяна в състава на Берое. Излиза Андонов, влиза Морел.

55'
  • Зехиров с плътен удар по посока на Китанов, но не сполучи да открие резултата.

54'
  • Милисавлевич опита да центрира топката в наказателното поле на Черно море, но бранител на варненци се намеси добре.

54'
  • Жълт картон за Матиа Курьор.

51'
  • Пас към Стенио, но топката не достигна до футболиста на Черно море.

50'
  • Старт на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме, а резултатът е 0:0.

45+3'
  • Милисавлевич центрира добре, но бранител на Черно море се справи със ситуацията.

45+2'
  • Две минути е добавеното време на първата част.

45+1'
  • Силен удар на Михаил Венков, но топката прелетя доста встрани от вратата на Берое.

41'
  • Дъжд над Стара Загора, което вероятно ще затрудни футболистите на двата отбора.

40'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Дистанцията е доста сериозна от вратата на Макенджиев. Георги Илиев стреля към вратата, но стражът на Берое спаси.

38'
  • Веселин Пенев е спрян от флаг за засада, но дали имаше такава?

34'
  • Втори жълт картон за Бакари. Така Черно море остава с човек по-малко.

33'
  • Възможност за Черно море, но Романов не успя да се възползва.

32'
  • Отново пропуск на Спас Делев, който овладя топката на гърди, но тя попадна в ръцете на Георги Китанов.

27'
  • Бакари получи жълт картон за нарушение срещу Венци Василев.

26'
  • Спас Делев стреля от няколко метра по посока вратата на Китанов, но стражът на Черно море отчая нападателя на домакините.

23'
  • Центриране отдясно по посока наказателното поле на Черно море на Милисавлевич не намери адресат.

21'
  • Далечен шут на Сърмов, но топката мина над вратата.

15'
  • Свободен удар за Берое. Зад топката застана Делев, но Китанов спаси положението.

13'
  • Жълт картон за Борислав Стойчев за фаул срещу Спас Делев.

12'
  • След корнера последва нарушение срещу Даниел Георгиев и Черно море получи свободен удар.

11'
  • Курьор наруши правилата срещу Пенев и последва пряк свободен удар за Берое. Делев центрира в наказателното поле, но бранител на Морето изби в корнер.

10'
  • Романов е в положение на засада.

8'
  • Центриране от лявото крило по атаката на Берое намери Мишо Венков в лицето и Китанов трябваше да се намесва, за да не позволи на топката да влезе в мрежата му.

6'
  • Делев опита да изведе съотборник в наказателното поле на гостите, но пасът му беше несполучлив.

4'
  • Опит за първа атака на домакините, но несполучлива.

1'
  • Старт на двубоя в Стара Загора с националния химн по случай 3-ти март. Берое тръгва от центъра.