• КРАЙ НА МАЧА. Берое и Ботев завършиха при 0:0 в 6-ия кръг на А група.

90+6'
  • Красив параболичен удар на Веселин Пенев от дистанция, но без проблеми за Голас, който улови.

90+5'
  • Последна смяна в Ботев - Радослав Терзиев вместо Даниел Генов.

90+4'
  • Втора смяна в Ботев - Димитър Алексиев заменя Алекс Колев.

90+2'
  • Съдиите назначиха 5 минути продължение на срещата.

• Даниел Генов опита късмета си от пряк свободен удар на около 25-26 метра, но топката прелетя високо в аут.

90+2'
  • Уникално изпълнение на Спас Делев, ала малшанс! Станислав Костов свърши доста работа отдясно, като първо проби, а после си върна владението на топката, за да центрира зад точката на дузпата. Там Делев засече мощно със странична ножица, а изстрелът му премина на сантиметри покрай основата на десния стълб.

88'
  • Жълт картон за Спас Делев за реакциите му след отменения гол.

78'
  • Отменен гол на Берое заради засада! Спас Делев центрира топката дълбоко в наказателното поле, като Елиаш понечи да я атакува, но не я стигна. Въпреки това тупкането заблуди Голас и кълбото се оплете в мрежата. Асистент съдията обаче прецени, че бразилския халф на домакините влияе на играта и отмениха попадението.

77'
  • Жълт картон за Милен Гамаков, който изрита силно съперник.

77'
  • Спас Делев обстрелва вратата от пряк свободен удар от около 24 метра фронтално срещу вратата. Топката премина опасно близо покрай лявата греда.

75'
  • Жълт картон на Лъчезар Балтанов, който репликира съдията.

73'
  • Последна смяна в Берое - Станислав Костов влиза вместо Георги Андонов.

72'
  • Напрежение пред вратата на Макенджиев! Васев се понесе отляво на скорост и центрира остро пред вратата за Алекс Колев, който изпревари подаването. Последва разбъркване, което завърши с фаул на Даниел Генов.

71'
  • Втора смяна в Берое - Спас Делев в игра вместо Стивън Петков.

69'
  • Голям пропуск на Алекс Колев! Божидар Васев центрира от левия фланг към непокрития пред вратарското поле Колев, който с плонж стреля ниско във вратата. Макенджиев отрази с крак, после защитник му върна с пас и го принуди да чисти в тъч.

68'
  • Нова възможност за Стивън Петков, но Голас спасява! Джоман поде бърза атака през центъра и подаде вляво в наказателното поле за Петков. Младокът стреля силно от движение към близкия ъгъл, а вратарят на Ботев изби в ъглов удар.

65'
  • Първа смяна в Берое - Том влиза вместо Венци Василев.

63'
  • Жълт картон за Серкан Юсеин, който напусна терена твърде бавно.

63'
  • Първа смяна в Ботев - Серкан Юсеин напуска, Владимир Айтов влиза в игра.

63'
  • Голям пропуск за Берое! Георги Андонов се измъкна от защитата и тръгна сам срещу вратаря, но пак бе застигнат. Това го принуди да върне назад към Джоман, който пък пусна вдясно за Милисавлевич. Сърбинът опита да шутира с външен фалц, но го стори право в ръцете на Голас.

62'
  • Даниел Генов стана поредният футболист с жълт картон.

58'
  • Хубава възможност за Берое, но Стивън Петков не е прецизен. Венелин Филипов проби отдясно и центрира към далечната греда, където младият футболист на домакините изпревари Лазар Маран и с глава опита да намери близкия долен ъгъл. Топката премина на половин метър покрай гредата.

53'
  • Георги Андонов се измъкна от засадата при контраатака за Берое и тръгна отдясно, но не му стигна скорост, за да надбяга Йордан Христов. Последва центриране, което бе изчистено, а Венелин Филипов амбициозно стреля от движение и прати топката високо към трибуните.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Георги Божилов и Георги Андонов подновиха играта.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Без голове в Стара Загора в 88-ия сблъсък между Берое и Ботев Пловдив.

45+3'
  • 2 минути добавено време към първата част..

• Жълт картон за Венелин Филипов за груб шпагат отзад.

45'
  • Георги Божилов пробва техничен изстрел, но Голас отрази! Берое опита нападение отляво, при което топката не бе центрирана много добре. Отбраната на Ботев изчисти, а Божилов стреля без забавяне от дъгата, като търсеше левия ъгъл. Голас се разтегна и изби в корнер.

43'
  • Нов далечен шут на Ботев! Даниел Генов отправи тежък изстрел по тревата към долния ляв ъгъл, а Макенджиев плонжира, за да отбие покрай страничната греда.

38'
  • Дален шут на Серкан Юсеин принуди Макенджиев да спасява! Талантът на "канарчетата" отправи коварен шут с десния крак, а топката премина близо до Иво Иванов и тупна на тежкия терен, за да затрудни максимално стража на Берое.

31'
  • Лъчезар Балтанов получи удар в лицето и напусна терена, за да му се окаже медицинска помощ.

29'
  • Венелин Филипов за малко щеше да подари кълбото на Божидар Васев, след като се сблъска с вратаря си в наказателното поле. В крайна сметка играчът на Ботев загуби равновесие и не можа да се възползва от неразбирателството в отбраната на домакините.

26'
  • Жълт картон за Игор Джоман, който фаулира грубо Даниел Генов. Футболистът на Ботев дори получи медицинска помощ.

21'
  • Скучен първи четвърт час под дъжда в Стара Загора. Дотук битката се води предимно в центъра на терена, без някой от тимовете да наложи по-осезаем превес.

• Алекс Колев остана без особени варианти в атака и опита шут от около 25 метра. Топката едва стигна до вратата и Макенджиев улови комфортно.

13'
  • Отново Милисавлевич центрира от ъглов удар отляво по атаката на Берое. Топката прехвърля всички в наказателното поле.

4'
  • Неманя Милисавлевич изпълни корнер вдясно от вратата на Виктор Голас, но защитата на Ботев се справи с центрирането.