• 51’ Емил Гъргоров
  • 52’ Владислав Романов
  • КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • Претенции за дузпа от Берое за игра с ръка на футболист на Локомотив София, но такава няма.

90+3'
  • Три минути добавено време на двубоя.

90+1'
  • Контраатака за Локомотив София. Романов напредна, но атаката на гостите се забави.

86'
  • Смяна в състава на Локо София. Преслав Йорданов влиза на мястото на Ливраменто.

81'
  • Джоман напредна и падна в наказателното поле при съприкосновение с Бранеков, но не последва сигнал от рефера.

78'
  • Смяна в състава на Локомотив София. Иво Иванов заменя Том.

74'
  • Берое с шанс да върне още един гол. Станислав Костов обаче се забави.

69'
  • Смяна в състава на Берое. Мапуку е заменен от Станислав Костов.

64'
  • Жълт картон за Камен Хаджиев от Локомотив София.

64'
  • Нова възможност за Локомотив София. Данчо Тодоров опита да намери съотборник, но защитата на Берое се справи.

62'
  • Жълт картон и за Елиаш от Берое.

58'
  • Жълт картон и за Евертон Джилио- Том.

55'
  • Жълт картон за Георги Костадинов от Берое.

55'
  • Страхотен гол на Салим Керкар за Берое. Керкар шутира силно фронтално срещу вратата на Локомотив София и домакините намаляват за 1:4!

53'
  • Романов се възползва от груба грешка на Зехиров, напредна и вкара за 4:0 в полза на Локомотив!

52'
  • Трети гол за Локомотив София. Данчо Тодоров намери отдясно Емил Гъргоров, който малко пред линията на вратарското поле вкара за 3:0!

51'
  • Възможност за Локомотив София. При бърза атака за гостите Владислав Романов пусна хубав пас към наказателното поле на Берое, но Ливраменто обаче не успя да засече добре топката и да стреля.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+4'
  • Емил Гъргоров нацели напречната греда, а Йордан Тодоров добави и вкара за 2:0 в полза на Локомотив София!

45+3'
  • Три минути добавено време на първото полувреме.

45+2'
  • Жълт картон за Иво Иванов от Берое.

45'
  • Нова възможност за Берое. Иво Иванов засече топката след ъглов удар, но нацели гредата на вратата на гостите!

44'
  • Удар с глава на Георги Андонов, но Божидар Митрев спасява вратата си!

44'
  • Смяна в състава на Локомотив. Тодоров влиза на мястото на Шехуди.

43'
  • Шехуди получава медицинска помощ, след като падна на терена.

41'
  • Възможност за Берое. Мапуку изпрати топката успоредно на голлинията, Андонов не успя да засече.

41'
  • Пореден ъглов удар за Берое. Керкар изпълнява. Претенции за нарушение срещу Камен Хаджиев от Локомотив София. Реферът не спря играта и атаката на домакините завършва с удар на Мапуку.

39'
  • Спорна ситуация в наказателното поле на Локомотив София. Бранеков изби топката при атака за Берое и останаха съмнения за нарушение срещу Андонов и евентуална дузпа за домакините. Ивайло Стоянов бе далече от ситуацията.

35'
  • Ново нападение за домакините. Елиаш обаче не успя да намери Антон Огнянов.

33'
  • Добра атака за Берое, която завършва с удар с глава на Георги Андонов, но встрани от вратата на Митрев.

32'
  • Смяна в състава на Берое. Танко Дяков напуска игра, а на негово място влиза Савио Нсереко.

30'
  • Домакините атакуват. Последва центриране, а Дяков стреля, но неточно.

27'
  • Андонов фаулира Владислав Романов. Берое овладя отново, но последва фаул на Керкар.

26'
  • Иво Иванов намира Зехиров, той пуска към Джоман. Топката стигна до Мапуку, но постепенното нападение на Берое бе спряно.

23'
  • Локомотив София атакува отдясно, но защитата на Берое се справи.

20'
  • Мапуку пуска към Георги Андонов, който търси Огнянов, но атаката на Берое е спряна.

15'
  • Нов ъглов удар. Керкар центрира, топката бе избита, а Зехиров засече и отправи не лош удар от далеч.

13'
  • Ъглов удар за Берое. Домакините се опитват да пресират съперника, търсейки изравнително попадение.

12'
  • Грешка в отбрана на Танко Дяков, Том напредна и излезе сам срещу Макенджиев, но вратарят на Берое спаси.

8'
  • Можете да следите двубоя в Gong Play, по телевизия Diema Sport и на честотите на Дарик радио.

• Домакините подхващат нова атака, но пасът към Андонов бе прекалено силен.

6'
  • Берое атакува. Керкар стреля, но вратарят на Локомотив София Божидар Митрев спаси, а добавката на Андонов бе неточна.

4'
  • Гол за Локомотив София! Том пусна чудесен пас в наказателното поле на домакините и Шехуди засече с хубав удар за 1:0 в полза на Локо София в 34-ата секунда на двубоя.

1'
  • НАЧАЛО НА МАЧА

1'
  • Съдията Ивайло Стоянов ще ръководи стотния си мач в А група и получи плакет преди старта на двубоя.

• Рефер: Ивайло Стоянов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport