• Край на мача! Берое и ЦСКА завършиха 0:0!

• Три минути ще е продължението на двубоя.

• Втора смяна в състава на Берое, излиза Георги Андонов, влиза Станислав Костов.

86'
  • Нов пропуск за ЦСКА. Иван Стоянов получи топката пред наказателното поле, но топката прелетя високо над вратата.

85'
  • Играчите на Берое претендират за дузпа. Крис Гади падна след съприкосновение с Марио Бъркляча, но реферът прецени, че няма нарушение.

82'
  • Страхотен шанс за Берое! Топката стигна до Салим Керкар около точката на дузпата и той стреля силно, но в тялото на хвърлилия се в краката му Тончи Кукоч.

79'
  • Отново хубава ситуация за ЦСКА, като Венци Василев центрира в наказателното поле, но Иван Стоянов не успя да засече топката и да направи живота труден за Пиргов.

78'
  • Още един шанс се откри пред Стефан Николич. Той получи удобна топка пред наказателното поле, напредна и стреля от дистанция, но топката прелетя много високо над вратата.

73'
  • Комичен изстрел от дистанция на Иво Иванов, топката почти излезе в тъч след изпълнението му.

72'
  • Пореден пропуск пред вратата на Илко Пиргов. Жуан Фелипе стреля от дистанция точно в горния десен ъгъл на вратата на Берое, но стражът се справи.

66'
  • Пряк свободен удар изпълнен от Елиаш, но изстрелът му беше уловен от Анатоли Господинов.

64'
  • Първа смяна в състава на ЦСКА. Излиза Неманя Милисавлевич, влиза Марио Бъркляча.

62'
  • Доста напрегната ситуация пред вратата на Илко Пиргов. Топката беше върната към него и той тръгна да лъже Стефан Николич. Все пак стражът показа хладнокръвие, финтира го и изчисти топката.

58'
  • Първа смяна за Берое. Излиза Савио Нсереко, влиза Крис Гади.

56'
  • Първи жълт картон за Берое. Получава го Салим Керкар за нарушение срещу Тони Силва.

54'
  • Още един хубав удар на ЦСКА в тази продължителна ситуация. Стивън Сънди стреля от около 30 метра, но Пиргов улови.

53'
  • От ъгловия удар Александър Тунчев стреля с глава, но топката пак беше избита в корнер.

52'
  • Най-чистото положение за ЦСКА до този момент. Стефан Николич се озова сам срещу Пиргов и точно преди да стреля беше настигнат от Атанас Зехиров, който изби в корнер.

52'
  • Хубава възможност се откри пред Савио Нсереко да отбележи, но далечният му удар мина встрани от вратата.

50'
  • "Сухите" минути на ЦСКА в елита вече набъбнаха до 800.

50'
  • Изключително грубо нарушение на Стивън Сънди, след което Игор Джоман се свлече на земята. Медицинският екип обаче го вдигна на крака.

49'
  • Страхотен шанс за гол на ЦСКА! Жуан Фелипе получи хубава топка около точката на дузпата и стреля с глава, но прати топката в аут.

47'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част, Берое и ЦСКА не си отбелязаха голове.

45+2'
  • Една минута продължение на първата част.

45+1'
  • Хубава атака на Берое, но не завърши опасно за Анатоли Господинов. Савио Нсереко намери Георги Андонов отдясно на наказателното поле и той центрира, но прекалено неточно и вратарят на ЦСКА улови без проблеми.

44'
  • Още един шанс се откри пред Георги Андонов, чийто удар от дясната страна на наказателното пле не затрудни по никакъв начин Господинов.

39'
  • Страхотно положение за Берое! Георги Андонов се озова сам срещу Анатоли Господинов, но вратарят беше по-бърз от него. Той обаче прати топката в крака на друг играч на Берое, който обаче не се възползва от подаръка и шансът за старозагорци отлетя.

38'
  • Продължителна атака на ЦСКА, която обаче не завърши с удар към вратата, но имаше няколко опасни центрирания, които минаха успоредно на голлинията. Защитата на Берое обаче се справи.

29'
  • Най-хубавото положение за ЦСКА до момента! Неманя Милисавлевич се освободи пред наказателното поле на Берое и стреля опасно. Топката мина на няколко сантиметра встрани от вратата, а вратарят Илко Пиргов не мръдна.

25'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Неманя Милисавлевич. След като изгуби топката в центъра, сърбинът впоследствие фаулира играч на Берое, за да поправи грешката си и беше декориран в жълто.

20'
  • Хубава атака на ЦСКА. Дълъг извеждащ пас можеше да стигне до Стефан Николич зад защитата, но вратарят Илко Пиргов излезе навреме и изби с глава.

18'
  • Опасна атака и на ЦСКА. Венци Василев нахлу по десния фланг на атаката и центрира опасно в наказателното поле, но Салим Керкар в последния момент изби в корнер.

15'
  • Беройци продължават да са по-активни. Изстрел към вратата на ЦСКА с глава отправи Елиаш, но не беше особено опасен.

11'
  • Първи удар към една от двете врати. Отправи го Атанас Зехиров от състава на Берое, но вратарят на ЦСКА Анатоли Господинов изби летящата към долния десен ъгъл на вратата му топка.

9'
  • Нещо като опасна атака за Берое след грешка в центъра на терена за ЦСКА, но в крайна сметка защитата на "червените" се справи.