• Паланков получи жълт картон.

89'
  • Страхотен изстрел на Зехиров и страхотно спасяване на Китанов.

86'
  • Станислав Костов отблизо можеше да вкара за Берое, но топката бе избита в корнер.

76'
  • Живко Петков получи жълт картон.

73'
  • Хубав изстрел на Делев, Китанов лови.

73'
  • Божилов напуска, сменен от Костов.

70'
  • Пас на Божилов към Делев и той с глава пропуска отблизо, изпращайки в аут.

67'
  • Матиас Курьор излиза сам срещу вратата, но стреля покрай нея и пропуска.

66'
  • Андонов смени Мапуку в състава на Берое. Нападателят не поздрави нито Хубчев, нито останалите от пейката при смяната си.

62'
  • 1:1 - ЧЕРНО МОРЕ ИЗРАВНЯВА. Живко Петков се възползва от грешка на вратаря Макенджие и изравни.

61'
  • Зехиров е декоиран в жълто.

57'
  • След почивката мачът е много отворен след почивката.

• Курьор отново тормози защитата на Берое.

55'
  • Делев се измъква от последния в защитата, но не можа да стигне до изстрел.

55'
  • Курьор уцели напречната греда на вратата на Берое.

53'
  • Стивън Петков този път се задържа на терена до 51-ата минута, сменен е от Делев.

51'
  • Нелош удар на Милисавлевич, но в аут.

48'
  • Васев се появи на мястото на Райков като втора смяна в състава на "моряците".

46'
  • Паланков смени Стенио в състава на Черно море.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+1'
  • 1:0 ЗА БЕРОЕ! Зехиров със страхотен удар от фаул бележи.

42'
  • Жълт картон и за Георги Динков.

41'
  • Жълт картон за Марк Клок.

41'
  • Фаул пред вратата на Черно море.

40'
  • Продължителна опасна атака за варненци, но Венков накрая не успя да нанесе точен изстрел.

38'
  • Корнер за Берое, след него вратарят Китанов лови.

35'
  • Жълт картон за Симеон Райков.

33'
  • Засада е маркирана при голова атака за Берое, като след сигнала топката е пратена в мрежата от Мапуку. Гол обаче не бе зачетен. По-скоро обаче засада няма, показаха повторенията.

32'
  • Първо положение в мача - Стивън Петков сваля с глава към Георги Божилов, който също с глава стреля встрани от вратата.

20'
  • Доста скучно начало на мача, равностойно и без положения.

18'
  • Първи корнер в мача и той е за Черно море. След изпълнението му топката излиза в аут.

3'
  • НАЧАЛО НА МАЧА.

1'
  • Треньорът на Лудогорец Едуард Ераносян и колегата му от Ботев Пд Ермин Шиляк ще гледат мача на стадиона.

• Стадион: Стадион Берое
    Рефер: Николай Йорданов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport