• Милев влиза на мястото на Филип Филипов.

• Отлично отиграване на Иван Цветков, който получи дълъг пас, овладя и стреля, но не достатъчно силно.

• Смяна в Ботев. Казаков влиза, а Дрянов напуска игра.

86'
  • Жълт картон за Божидар Васев.

85'
  • Страхотна ситуацията за Ботев. Васев пусна към Чунчуков и имаше контакт със защитник на Берое, но не се стигна до гол. Гостите претендираха за дузпа.

85'
  • Савио напуска, а Антон Огнянов влиза в игра за Берое.

82'
  • Жълт картон за Савио.

79'
  • Нова смяна в състава на Берое. Мапуку напуска игра.

70'
  • Смяна в състава на Ботев. Васев влиза на мястото на Марин.

68'
  • Хубав пробив на Станислав Костов, който завършва с удар, но Мишо Иванов спаси вратата си.

67'
  • Нова опасна ситуация в наказателното поле на гостите, но футболист на Берое не успя да засече.

65'
  • Жълт картон за Милен Гамаков.

64'
  • ГОЛ за Берое! Втори гол за Берое. Мапуку получи топката след отлична работа на Веселин Пенев и реализира за 2:1!

60'
  • Станислав Костов влиза на мястото на Андонов.

56'
  • ГОЛ за Берое! Мапуку връща равенството в Стара Загора! Жуниор Мапулу бе намерен с дълъг пас, овладя и реализира за 1:1!

55'
  • ГОЛ за Ботев! Лазар Марин реализира при втория шанс за гостите за 1:0 в полза на Ботев! Защитата на домакините не се изтегли достатъчно бързо. Чончуков се пребори за топката и пусна към Марин, за когото не бе проблем да реализира.

53'
  • Чудесна ситуация на Ботев! Марин стреля с глава, но не успя да насочи добре топката.

53'
  • Остро центриране в наказателното поле на гостите, но двама от Берое се разминаха с топката.

52'
  • Жълт картон за Атанас Зехиров.

51'
  • Първа опасност за Берое за второто полувреме. Мапуку обаче не стреля достатъчно точно.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Хубав рейд на Дрянов, но топката в крайна сметка му бе отнета.

45+1'
  • Спорна засада е отсъдена при извеждащо подаване на Елиаш към Георги Андонов от Берое. Телевизионните повторения показаха, че засада няма!

40'
  • Разбъркване в наказателното поле на Ботев след центриране, но футболистите на Ботев не успяха да нанесат точен удар.

37'
  • Добро включване на Савио отдясно. Той центрира, но Мапуку не успя да засече, а Михаил Иванов изби с върха на пръстите си.

35'
  • Ботев владее в предни позиции, но без да се стигне до опасност за домакините.

30'
  • Атака за Ботев. Чунчуков комбинира с Дрянов, но защитата на домакините се справи.

26'
  • Корнер за Берое. Керкар центрира, но Иванов боксира и изби.

20'
  • Гостите опитаха атака отдясно, стартирала от Иван Цветков, но нищо опасно за Берое.

18'
  • Директен удар на Атанас Зехиров към вратата на Ботев, но без да затрудни Михаил Иванов.

16'
  • Страхотна възможност за Берое. Мапуку получи чудесно по левия фланг, но не успя нито да стреля добре, нито да намери съотборник в наказателното поле на Ботев.

13'
  • Веселин Пенев центрира остро от пряк свободен удар, заложен на 35 метра от вратата, но Михаил Иванов се извисява над всички и улавя.

11'
  • Ботев владеe, Лазар Марин опита да се измъкне от защитата на домакините, но не успя.

9'
  • Нова атака за домакините, която завършва с удар на Селим Керкар, който обаче е неточен.