• Четири минути добавено време в двубоя.

• Даниел Кутев влиза на мястото на Жао Пауло.

87'
  • Фрапантен пропуск на Жуниор Мапуку. Георги Георгиев излезе неразчетено, но Мапуку не успя да се възползва.

86'
  • Гол за Ботев! Тодор Неделев реализира за 4:3 за Ботев след груба грешка на защитата на Берое. Жоао Пауло пусна в наказателното поле на домакините, а защитата на старозагорци проспа паса. Неделев обаче засече топката и вкара втория си гол в мача.

81'
  • Наско Милев заменя Иван Стоянов в състава на Ботев.

76'
  • Радослав Кирилов заменя Борислав Цонев в състава на Берое.

72'
  • Страхотен удар на Емил Гъргоров в атака за Берое, но топката мина на сантиметри над гредата на Георги Георгиев.

72'
  • Жълт картон и за Иван Стоянов за репликиране на главния рефер.

71'
  • При разбъркване в наказателното поле на Ботев, Илия Миланов опита удар с глава, а после Давид Манга се размина с топката.

69'
  • Изстрел на Емил Гъргоров, но над вратата на Георги Георгиев.

67'
  • Омар Косоко получава втори жълт и съответно червен картон за нарушение срещу Карлос Охене.

65'
  • Извеждащ пас към Атанас Зехиров, който обаче е пресечен от Иван Стоянов.

65'
  • Гол за Берое! Жуниор Мапуку реализира от дузпа за 3:3!

61'
  • Жълт картон за Даниел Златков за нарушението.

61'
  • Дузпа за Берое! Груба грешка на Даниел Златков, който фаулира Атанас Зехиров в наказателното поле.

60'
  • Временно играта е спряна, за да се изчисти димът, предизвикан от факли и димки, запалени от феновете на трибуните.

58'
  • Опит за извеждащо подаване към Омар Косоко, но е отсъдена засада.

55'
  • Гол за Ботев! Гостите излизат напред след изключителна атака за "канарчетата". Тодор Неделев изведе Омар Косоко. Той пък пусна отлично към Жоао Пауло в наказателното поле, който засече за 3:2 за Ботев!

53'
  • Разбъркване в наказателното поле на Берое, Косоко се добра до топката, не но успя да я насочи добре.

49'
  • Удар от далеч на Атанас Зехиров, но без опасност за вратата на Ботев.

48'
  • Давид Манга заменя Александър Василев в състава на Берое.

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Гол за Ботев! Тодор Неделев реализира изключително попадение за 2:2 в двубоя с Берое! Страхотно изпълнение на Неделев от пряк свободен удар.

43'
  • Жълт картон за капитана на Берое Веселин Пенев, който спря атака на Ботев.

41'
  • Гол за Берое! Жуниор Мапуку реализира втори гол за Берое! Мапуку напредна, залъга Даниел Златков и стреля. Топката сякаш излидаше в аут, но под плонжа на вратаря Георгиев, се отклони в мрежата за  2:1!

37'
  • Удар на Атанас Зехиров по посока вратата на Ботев, но изстрелът бе много неточен.

37'
  • Опасна атака за Берое. Откри се шанс пред Емил Гъргоров, но топката е изпратена над вратата.

35'
  • Гостите опитаха да изведат с дълго подаване Иван Стоянов, но топката не стигна до футболиста на Ботев.

34'
  • Атака на Берое отляво, топката стигна до Мапуку, но от нападението на домакините не произлезе нищо опасно.

33'
  • Жълт картон и за Омар Косоко от Ботев за нарушение срещу Динков.

28'
  • Нов ъглов удар за Берое. Гъргоров изпълни, а Георгиев боксира и изби топката.

25'
  • Ъглов удар за Берое. Шанс за старозагорци след удар с глава на Мапуку, но отново стражът на гостите хваща топката.

23'
  • Възможност за Александър Василев след прекрасен пробив отляво на Емил Гъргоров, но отново Георги Георгиев се намеси.

22'
  • Жълт картон за Серкан Юсеин от Ботев Пловдив.

21'
  • Карлос Охене опита да изведе зад гърба на отбраната Борислав Цонев, но пасът бе дълъг и стражът на Ботев Георги Георгиев овладя навреме.

17'
  • Шут от дистанция на Борислав Цонев, но той изпрати топката над вратата на Ботев.

16'
  • Жълт картон за голмайстора за Берое Жуниор Мапуку за бурната му радост след попадението.

13'
  • Гол за Берое! Жуниор Мапуку бележи за 1:1 след страхотно изпълнение! Веселин Пенев центрира към наказателното поле, където топката бе отклонена от Гъргоров към Мапуку, който отбеляза при завръщането си в Берое.

11'
  • Берое опитва постепенна атака, която обаче завършва без нищо опасно за вратата на гостите.

9'
  • Пряк свободен удар за Берое. Кохей Като стреля, но слабо и след рикошет Георги Георгиев овладя топката.

5'
  • Гол за Ботев! След груба грешка на Илия Миланов, Омар Косоко реализира за 1:0 за гостите от Ботев, прехвърлайки Макенджиев!

2'
  • Контраатака за Ботев, която завършва с гол за Ботев!

2'
  • Начало на мача.

1'
  • На двубоя се очаква да присъстват председателят на Съдийската комисия към БФС Петър Петров и наблюдаващият мениджър на родните рефери от страна на УЕФА Марк Бата.

• Извън групата на Берое по треньорско решение останаха Маркитос, Александър Колев, Емин Ахмед, Неманя Милисавлевич, Том, Педро Маркеш и Станислав Дрянов.
    Венцислав Василев се възстановява от контузия, докато Иво Иванов изтърпя наказание от една среща.

• Стадион: Стадион Берое
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport 2