• 42’ Мичел Бургзорг
  • 62’ Мишел Платини
  • 9’ Серджиу Буш
  • 55’ Александър Тунчев
  • КРАЙ НА МАЧА. Славия и ЦСКА завършиха при 2:2 в мача помежду си от третия кръг.

90+6'
  • Втора смяна за Славия - Димитър Георгиев вместо Жереми Манзоро.

90+1'
  • 5 минути добавено време.

• Жълт картон за Апостол Попов за фаул срещу Мичел Бургзорг, който му отне топката.

89'
  • Първа смяна в Славия - Иван Вълчанов вместо Карлос Фонсека.

88'
  • Изненадваща трета смяна в ЦСКА - Орелен Жоаким заменя влезлия в средата на полувремето Тони Силва, без португалецът да е контузен.

84'
  • Жълт картон за Димитър Везалов от Славия.

83'
  • Жълт картон за Тони Силва, който грубо фаулира Жереми Манзоро.

81'
  • Жълт картон за Борис Галчев от ЦСКА.

77'
  • Борис Галчев изпълни ъглов удар вляво от вратата на Георги Петков, Апостол Попов успя да засече с глава, но доста неточно.

71'
  • Втора смяна за ЦСКА - Тони Силва вместо Антон Карачанаков.

66'
  • Гол за Славия - 2:2! Мишел Платини изравнява за Славия! Да Силва и Цветомир Панов разиграха чудесно отдясно, крайният защитник центрира по тревата, а таранът на "белите" изпълни блестящ изстрел с петичка и вдигна феновете на крака.

62'
  • Жълт картон за Димитър Пиргов, който фаулира Буш и спря обещаваща контраатака на ЦСКА.

60'
  • Страхотен изстрел с десния крак на Фернандо да Силва от границата на наказателното поле, но Якуб Дивиш блесна с отлична намеса.

59'
  • Гол за ЦСКА - 1:2! Александър Тунчев извежда "армейците" напред в резултата, след като се извиси над всички пред вратарското поле и с глава не остави шансове за вратаря.

55'
  • Цветомир Панов не успя да изчисти добре една топка и тя попадна у Бергонси, който със страховит шут отдалеч сериозно затрудни Петков. Капитанът на Славия успя да избие в ъглов удар.

54'
  • Първа смяна в ЦСКА - Борис Галчев вместо Луис Соарес.

51'
  • Жълт картон за Кристиан Супусепа от ЦСКА за задържане срещу Фернандо да Силва.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Славия - ЦСКА 1:1.

45+4'
  • 3 минути добавено време на първата част.

45+2'
  • Карлос Фонсека беше близо да направи пълен обрат за Славия, след като негов шут рикошира в тялото на играч от ЦСКА и се удари в страничната греда

45+1'
  • Гол за Славия - 1:1! Славия направи много хубава атака отдясно, при която Фонсека бе изведен в наказателното поле, напредна и находчиво върна към точката на дузпата, където Мичел Бургзорг засече във вратата на ЦСКА!

42'
  • Мишел Платини много хитро опита да намери Карлос Фонсека, който почти виждаше как поема топката и излиза срещу Дивиш, но Александър Тунчев пресече.

38'
  • Димитър Везалов за малко да позволи на Серджиу Буш да му измъкне топката, но нападателят на ЦСКА не се ориентира достатъчно добре в ситуацията.

38'
  • Страхотен шанс за ЦСКА, но още по-добър Георги Петков! Серджиу Буш бе изведен очи в очи срещу вратаря, влезе в наказателното поле, където капитанът на Славия отнело му отне, а нападателят на ЦСКА падна на тревата, което вбеси стража. Петков потърси обяснение от румънеца, който дори не претендираше за дузпа.

35'
  • Фернандо да Силва беше на път да изскочи сам срещу вратаря на ЦСКА отдясно по атаката за "белите", но подаването на Станислав Генчев към него беше прекалено дълго.

22'
  • Жереми Манзоро пробва късмета си с изстрел извън наказателното поле, който се оказа много неточен.

20'
  • Груба грешка на Апостол Попов доведе до много опасна атака за Славия отляво. Карлос Фонсека проби отляво, но избра да играе сам, заради което Якуб Дивиш излезе навреме и го пресрещна.

19'
  • Страхотен пропуск за "червените"! Еденилсон Бергонси пропусна да отбележи от изгодна позиция. Бразилецът бе оставен непокрит при подаването от ъгловия удар и на метър-два пред голлинията стреля в аут.

16'
  • Луис Соарес открадна топката в половината на Славия и пусна към Карачанаков, който пробва центриране за Буш, но в последния момент Везалов се намеси и изчисти в ъглов удар.

16'
  • Невероятен пропуск на Мишел Платини! Карлос Фонсека получи шанс и шутира много силно към вратата на ЦСКА. Вратарят Якуб Дивиш изби, но Фонсека стигна топката до аутлинията и върна назад към непокрития Мишел Платини. От 7-8 метра обаче бившият играч на "червените" шутира над вратата.

11'
  • Гол за ЦСКА - 0:1! Страхотен извеждащ пас на Карачанаков към Серджиу Буш хвана неподготвени Цветомир Панов и Димитър Везалов, като последният дори се подхлъзна и падна. Румънецът стигна топката в наказателното поле и от аутлинията успя да я прокара покрай Георги Петков.

9'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Антон Карачанаков центрира в наказателното поле, където Георги Петков не игра убедително, но Карлос Фонсека положи усилия и изчисти.