• 19’ Салим Керкар
  • 43’ Венцислав Христов
  • КРАЙ НА МАЧА! 0:2 И НОВИ ВИКОВЕ ЗА ОСТАВКА ОТ БЕЛИТЕ ФЕНОВЕ.

90+3'
  • Димо Бакалов стреля с глава и вратарят Георги Петков с трудност избива в корнер.

90'
  • Корнер за Берое. Силно центриране и топката илзезе в тъч за Берое.

90'
  • Макенджиев лежи на тревата.

85'
  • Фернандо да Силва стреля, но право в ръцете на Макенджиев.

82'
  • Славия претендира за дузпа, Иван Вълчанов пада, но Кабаков не реагира.

80'
  • Поредна принудителна смяна - Спировски сменя влезлия като смяна Динков в тима на Берое.

78'
  • Два поредни удара на Платини, в очертанията на вратата, но без опасност за беройци.

75'
  • Мапуку е сменен от Бакалов в тима на Берое.

69'
  • Бижев сменя Бургзорг в състава на Славия.

65'
  • Елиаш пусна към Венци Христов, но той стреля встрани от вратата на Славия.

60'
  • Викове "Оставка" от феновете на Славия!

• Корнер за Славия. Късо изпълнение, но Манзоро е в засада.

54'
  • Опасна атака за Берое, Бургзорг извърши нарушение.

51'
  • Фернандо да Силва смени контузилия се Диего Фераресо.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ - 0:2! Венци Христов нахлу отдясно в наказателното поле на Славия, скъси си ъгъла, но след това успя да преодолее Георги Петков.

43'
  • Корнер за Славия. Манзоро центрира, защитата изчиства, въпреки несигурната намеса на Макенджиев.

38'
  • Неточен шут отдалеч на Платини.

36'
  • Мапуку стреля от малък ъгъл, Везалов го блокира.

34'
  • Везалов бе на път да сбърка, но впоследствие защитата на Славия се справи.

32'
  • Венци Христов изпраща топката право в ръцете на Георги Петков от фаул.

30'
  • Жълт картон за игра с ръка на Везалов.

29'
  • Корнер за Славия - първи в мача. Заучено изпълнение, но Веселин Пенев изчисти.

27'
  • Влади Зафиров фаулира грубо Диего. Далечен удар на Платини право в ръцете на вартаря.

23'
  • ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Венци Христов успя да намери Керкар и той оползотвори по-добрата игра на гостите до момента, реализирайки за 0:1.

19'
  • Мапуку се опита да прехвърли технично Петков, вратарят на Славия спаси.

15'
  • Удар отдалеч на Иван Вълчанов, но неточно.

14'
  • Панов е препудпреден устно от съдията Георги Кабаков.

13'
  • Динков сменя контузения Зехиров в състава на Берое.

12'
  • Венци Христов стреля отдалеч, но изпраща топката над вратата на Славия.

10'
  • Принудителна смяна в Славия - Пиргов излиза, контузен в рамото, влиза Крум Стоянов.

8'
  • Пиргов отново легна на тревата, очевидно има проблеми с контузия.

7'
  • Удар на Мапуку, но право в ръцете на Георги Петков.

6'
  • По един футболист от двата отбора лежат на терена и им се оказва медицинска помощ. Мапуку и Пиргов се изправиха след сблъсъка.

5'
  • Около 400 зрители има на стадиона, от които 60 фенове на Берое.

2'
  • НАЧАЛО НА МАЧА.

1'
  • Принудителна смяна бе направена в състава на Славия непосредствено преди мача. Фернандо да Силва, който получи травма на загрявката, бе сменен от Диего Фераресо

• Стадион: Стадион Овча Купел
    Рефер: Георги Кабаков
    Излъчва: Darik radio, Darik radio