• 90+5’ Симеон Райков
  • Край на мача!

90+6'
  • 90+5'
  • Страхотен гол на Симеон Райков! Крилото на Черно море стреля директно от фаула, който бе на ъгъла на наказателното поле и прати топката неспасяемо до дясната греда.

90+5'
  • Жълт картон за Манзоро.

90+4'
  • Четири минути добавено време.

90+1'
  • Жълт картон за Бекир Расим

89+2'
  • Мишел Платини получава жълт картон за фаул срещу Миро Манолов

89'
  • Стенио получава жълт картон.

88'
  • Атанасов заменя Живко Петков.

87'
  • Костадин Дяков стреля от далечно разстояние, но Китанов лови.

86'
  • Бижев заменя Фернандо да Силва

84'
  • Чудесен шанс за Славия. След центриране отдясно, Расим не успя да играе с топката, тя попадна в Бургзорг, който стреля силно, но прати коженото кълбо в напречната греда.

82'
  • Манолов заменя Бургхард за Черно море.

73+1'
  • Расим заменя Коконов в състава на Черно море.

70'
  • Славия не успява да поведе в резултата след отличната възможност!  Мишел Платини стреля от няколко метра, но топката попадна в тялото на бранител на Черно море. Всички играчи на гостите се бяха наредили на голлинията на вратата.

69'
  • Двоен фаул в полза на Славия. Китанов улови топката в наказателното поле, след като тя му бе върната от Кирил Котев!

67'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Живко Петков за натрупване на нарушения.

66'
  • Фернандо Да Силва намери по отличен начин Мишел Платини на десния фланг, бразилецът пое и стреля незабавно по диагонала, но топката преминава покрай вратата.

61'
  • Корнер в полза на Славия.

58'
  • Славия се връща в мача! След пробив по дясното крило, топката бе центирана на границата на малкия пеналт, където Мишел Платини я засече в мрежата на Черно море.

56'
  • Иван Вълчанов заменя Кире Ристески.

55'
  • Страхотен гол Черно море! Иван Коконов пое топката на около 25 метра фронтално срещу вратата, напредна и с много точен удар в горния ляв ъгъл на вратата увеличава преднината на своя тим.

51'
  • Нов корнер след удар на Мишел Платини.

50'
  • Удар на Манзоро от фаул, Китанов избива в корнер.

49'
  • Дяков заменя Радослав Василев в състава на Славия.

46'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Една минута добавено време.

45+1'
  • Удар на Диего Фераресо от около 20 метра по диагонала, Китанов обаче е на мястото си и лови.

40'
  • Хубаво центриране на Цветомир Панов, но никой от неговите съотборници не успява да отправи удар към Китанов.

36'
  • В последните няколко минути играта се накъса, като интересните ситуации в мача липсват.

32'
  • Симеон Райков има нужда от лекарска помощ, след като бе ударен от противников състезател.

26'
  • Спорно отсъждане срещу Михаил Венков, който се откъсна зад отбраната на Славия, но страничният рефер отсъди засада.

22'
  • Центриране отляво в наказателното на Черно море, Георги Китанов плонжира и лови топката.

18'
  • Футболистите на Славия се опитват да отговорят на своя противник, но така и не успяват да стигнат до чисто положение пред Георги Китанов.

17'
  • 11'
  • Живко Петков дава преднина на Черно море, след като засече топката с глава след центриране от корнер. Живко Петков бележи във втори пореден мач за "моряците". Той бе точен и при домакинството на ЦСКА в миналия кръг.

10'
  • Удар на Георги Божилов към Емил Петров, след рикошет топката излиза в нов корнер в полза на Черно море.