• Кямил стреля, но Михайлов лови кълбото.

90+5'
  • Тончев потърси Близнаков в половината на Хасково, но несполучливо.

90+4'
  • Бибишков стреля след центрирането от корнера, но топката не влезе във вратата.

90+4'
  • Тончев пропусна да реши мача, след като при опасна атака беше изведен сам срещу Банков, стреля, но стражът на гостите изби в корнер

90+3'
  • 4 минути добавено време. Хасково търси изравняването.

90+2'
  • Дончо Атанасов се разписа след центриране от корнер и върна шансовете на гостите за точка.

83'
  • Бибишков реализира от дузпа. Нарушение срещу Марио Близнаков позволи на Бибишков да даде солидна преднина на домакините.

73'
  • Смяна в отбора на Марек. На мястото на Василев влиза Близнаков

70'
  • Добра атака на Хасково, но  Андонов отби топката преди тя да попадне в Чепилов

62'
  • За протести срещу червения картон и Скерлев получи официално предупреждение

59'
  • Узунов от състава на Хасково получи втори жълт картон и беше отстранен от терена

59'
  • Отново удар на Тончев, но отново неточен

58'
  • Нова смяна в отбора на Хасково. На мястото на Васил Велев влиза Кямил

55'
  • Жълт картон за Димитър Илиев от домакините

54'
  • Удар на Тончев от 25-26 метра, но несполучлив

50'
  • Тъч за гостите, топката се удари в тялото на Борислав Николов и напусна пределите на терена, а футболистът на домакините се строполи на тревата

49'
  • Чепилов се включи добре в атаката на Хасково, но Михайлов улови уверено кълбото

48'
  • Първа смяна за Димчо Ненов. Емил Ангелов напуска терена, а на негово място влиза Чепилов

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на полувремето.

45+2'
  • Банков избива хубав удар на Тончев, последва корнер, Димитър Димитров нацели напречната греда, а след това Банков улови кълбото

42'
  • Узунов стреля над гредата

39'
  • Емил Ангелов стреля опасно към Михайлов след пас на Ничев, който центира отляво, но вратарят спаси

36'
  • Неточен удар на Василев от Марек

34'
  • Втори жълт картон за Хасково. Владислав Узунов извърши нарушение и беше официално предупреден.

33'
  • Удар на Димитров от 25 метра мина малко над вратата.

31'
  • Кирчо Крумов и Крум Бибишков си размениха реплики след сблъсък помежду им и получиха жълти картони от рефера Баялцалиев

23'

23'
  • Лахчев играе с топката, играта се води в центъра на терена

22'
  • Милен Василев изпълни отлично пряк свободен удар и матира Банков.

16'
  • Опит на Бибишков за добра атака на домакините, но двама бранители на Хасково му отнеха топката. След това футболистът на Марек извърши нарушение.

15'
  • Домакините се настаниха по-трайно в половината на Хасково, но гостите се справят със ситуациите пред вратата им.

14'
  • Борислав Николов извърши нарушение в центъра на терена, а гостите ще изпълняват свободен удар

10'
  • Лахчев изпълнява пряк свободен удар, търси Бибишков, но той не съумя да продължи атаката.

9'
  • Равностойна игра в центъра на терена. Домакините не бързат да се впускат в опасни атаки. Михайлов търси в предни позиции Бибишков, който комбинира с Димитров, но атаката завърши без опасност за вратаря на гостите Банков.