• Смяна в състава на Локомотив. Камбуров отстъпва мястото си на Георги Вълчев.

• Камбуров насочи топката в мрежата на Литекс, но имаше маркирана засада и гол нямаше

74'
  • Смяна в състава на Локомотив. Карагерен отстъпва мястото си на полето на Маламов

72'
  • Асприля и Джордан не се разбраха на границата на наказателното поле на Локомотив и пропиляха добра ситуация за гостите.

71'
  • Милчо Ангелов печели корнер в полза на гостите, Дяков изчисти чисто кълбото в борба с футболиста на Литекс. След изпълнението му Господинов се намеси добре и улови кълбото.

70'
  • Минчев беше близо да засече топката към вратата на Господинов, но не сполучи и стражът на домакините улови уверено кълбото

66'
  • Втора смяна в отбора на Литекс. Бумал излиза, влиза Георги Минчев, който отбеляза две попадения в предишния кръг срещу Марек

64'
  • Наков нацели страничната греда на Баривиера, тук късметът спаси ловчанлии от ново попадение във вратата

60'
  • Джордан стреля над вратата от опасно положение пред вратата на Локомотив

59'
  • Ванчо Траянов се нуждае от лекарска помощ, след като беше настъпен от Кристиян Малинов

57'
  • Благой Наков напредна по лявото крило на Локомотив и стреля, но топката премина на безопасно разстояние от вратата на Баривиера

53'
  • Бирсент Карагерен фаулира Илия Миланов и последва пряс свободен удар в полза на Литекс

50'
  • Първа смяна в състава на Литекс. На мястото на Ваюши влиза Руменов

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Карагерен се впусна добре по лявото крило и стреля, Баривиера отби кълбото, но до него стигна Камбуров и направи резултата 2:0

43'
  • Нарушение срещу Бирсент Карагерен. Пряк свободен удар изпълнен от Ванчо Траянов, а Якимов с глава прати топката на сантиметри от страничната греда на Баривиера.

40'
  • Камбуров стреля силно към вратата на Баривиера, но стражът на гостите спаси. Веднага след това нападателят на Локомотив се строполи в наказателното поле на Литекс, след леко съприкосновение с Менди, но нямаше дузпа.

37'
  • Джордан поиска игра с ръка на футболист на Локомотив, но играта продължи

35'
  • За нарушението си Малинов получи жълт картон

33'
  • Малинов фаулира Ванчо Траянов в опасна близост до наказателното поле на Литекс. Зад топката застана Камбуров, но стреля право в ръцете на вратаря

33'
  • Карагерен пробва центриране отдясно, но нацели тялото на Бумал

31'
  • След изпълнението на свободния удар топката излезе в аут.

29'
  • Парино получава жълт картон за нарушение срещу нападател на Литекс

27'
  • Корнер за Локомотив Пловдив. Камбуров игра с глава след центрирането, топката попадна във Ванчо Траянов, но атаката на "черно-белите" се провали

26'
  • Васил Божиков си заби неспасяем автогол. Мартин Камбуров навърза двама бранители на гостите и вместо той да реализира, го направи футболистът на Литекс, стреляйки неспасяемо в десния ъгъл на вратата на Баривиера

23'
  • На стадиона в парк "Лаута" има и фенове на Литекс, те са около десетина

• Активна игра от страна на "смърфовете".

16'
  • Засада на Якимов, която обаче беше доста спорна

13'
  • Милчо Ангелов можеше да излезе на голова позиция, но бранител на "смърфовете" се намеси добре и предотврати опасността.

8'
  • Футболистите на Локомотив претендираха за дузпа за игра с ръка на Божиков, но нямаше реакция от страна на съдията

7'
  • Камбуров бе изведен много добре и се озова сам срещу вратаря. Играта обаче бе спряна след сигнал за засада, което предизвика реакции във феновете на домакините.

5'
  • Нов корнер за Локомотив, след изпълнението му не последва опасност за стража на гостите.