• 42’ Мигел Бедоя
  • Играчите на Левски Аймен Белаид и Мигел Бедоя се спречкаха след последния съдийски сигнал след като си размениха реплики

• Край на мача

90+3'
  • Мартин Камбуров попари Левски в последните секунди на мача. След хубав пас от дълбочина, топката бе центрирана в наказателното поле, получи се разбъркване, а Мартин Камбуров  се оказа на точното място, като направи 1:1

90+3'
  • Валери Домовчийски влиза като трета смята за Левски на мястото на Аниете

90'
  • Фаул в полза на Локомотив. Мартин Камбуров застана зад топката, стреля. получи се рикошет, а топката излезе в корнер от ляво. След неговото изпълнение топката бе изчистена

89'
  • Удар на Емерик де Врийзе, но Пламен Илиев спаси

88'
  • Бранимир Костадинов замени Ванчо Траянов

87'
  • Камбуров пое топката, последва съприкосновение между него и Веско Минев, като нападателят на домакините падна в дъгата на наказателното поле

84'
  • Грешка на играчите на Левски, които допуснаха локомотивци да направят много добра контраатката, Емерик де Врийзе обаче не можа да отправи добър удар. Чудесна игра в дефанзивен план показа Мигел Бедоя

80'
  • Мигел Бедоя получава жълт картон за разкарване на топката

79'
  • Емерик де Врийзе заменя Бирсент Карагерен

77'
  • Добра атака за Локомотив. Играчите на Левски се затрудниха значително при изчистването на топката

76'
  • Чудесен пас на Антонио Аниете към Мигле Бедоя на ляво. Бързоногият испанец навлезе в наказателното поле, а Йордан Господинов излезе напред. Бедоя обаче не успя да отправи прехвърлящ удар, а изстрелът му рикошира в тялото на стража на домакините

74'
  • Капитанът Веско Минев центрира опасно от фаул към далечния стълб, но Йордан Господинов боксира

73'
  • Втора смята в Левски. Божидар Краев замени Луис Педро

71'
  • Корнер за Левски от ляво на Господинов.След изпълнението Господинов улови

70'
  • Първа смяна и в Локомотив. Дани Кики замени Благой Наков

65'
  • Първа смяна в Левски. Стефан Велев замени Радослав Цонев

61'
  • Нова спорна засада, маркирана на Антонио Аниете. Испанецът протестира, заради което получи жълт картон

58'
  • Хубава контраатака за Левски. Луис Педро тръгна на скорост. Можеше да комбинира с Антонио Аниете,но предпочете да действа сам, а това не му донесе успех

54'
  • Фаул за Локо  Пд от дясно по атаката. Георги Иванов протестира след това отсъждане, а след неговото изпълнение последва кратко разбъркване, след което топката бе изчистена в предни позиции

52'
  • Роман Прохазка пусна добър пас към Антонио Аниете, но бе маркирана засада. Испанецът показа несъгласие с това решение на страничния рефер

50'
  • Преди старта на вторите 45 минути Мартин Камбуров получи символична награда от Христо Бонев за 100-те гола, които натрупа на сметката си. Нападателят на пловдивчани бе поздравен и от мениджъра на Левски Георги Иванов

• Начало на втора част

46'
  • Край на първа част

45+2'
  • Шут на Аниете, но в аут

45+2'
  • Центриране на Пламен Крумов от дясно по трева. Топката стигна до Антонио Аниете, който спря технично и върна малко назад с пета към Мигел Бедоя, който без компромис направи 0:1

42'
  • Фаул за Левски. Шут на Антонио Аниете но Йордан Господинов боксира

40'
  • Нов добър пробив на Луис Педро, но Богомил Дяков изчисти в корнер. След неговото изпълнение Пламен Крумов отправи удар към долния ляв ъгъл на вратата на Господинов, но стражът не допусна топката да влезе в мрежата му. Последва нов корнер, след който опасността бе преустановена

34'
  • Силен удар на Благой Наков в аут

34'
  • Добра атака за Левски от ляво, Луис Педро напредна, навлезе в наказателното поле, след което върна назад към Георги Сърмов, а така атаката загуби остротата си

32'
  • Радослав Цонев получава жълт картон

28'
  • Бирсент Карагерен се освободи добре в наказателното поле, успя да върне назад, около границата на наказателното поле, където Янко Сандански стреля, но твърде неточно, високо и в страни от вратата

27'
  • Груб фаул на Янко Сандански срещу Георги Сърмов. Играчът на "смърфовете" получава жълт картон

23'
  • Фаул в полза на Левски от дясно по атаката. Топката бе центрирана в наказателното поле, Аймен Белаид игра с глава и насочи топката към Аниете, който обаче бе в положение на засада

22'
  • Шут на Роман Прохазка, но вратарят на локомотивци не бе затруднен

19'
  • В ответната атака, Прохазка центрира добре в наказателното поле на домакините от дясно, към Луис Педро, но Йордан Господинов се намеси добре

13'
  • Хубава атака за домакините, в чията основа бе Елиан Парино, който пусна хубав пас в наказателното поле на Левски, получи се разбъркване, а Ради Цонев се намеси умело и изчисти в корнер, от който обаче не произлезе нищо