• 86’ Георги Минчев
  • 90+2’ Георги Минчев
  • КРАЙ НА МАЧА

90+2'
  • Георги Минчев прави резултата класически след невероятен гол с удар извън границата на наказателното поле с десния крак насочи топката в долния ляв ъгъл на вратата на Михайлов

90+2'
  • Емил Петров заменя Румен Руменов и прави своя дебют

89'
  • Димитър Димитров заменя Крум Бибишков

88'
  • Георги Минчев бе изведен сам срещу вратаря, стреля, топката първо срещна левия стълб на вратата на Михайлов, после рикошира в десния и накрая акостира във вратата, за да стане резултатът 2:0

86'
  • Илия Миланов заменя Пламен Гълъбов

84'
  • Джаксън Менди отправи интересен и нестандартен удар, а Емил Михайлов спаси

84'
  • Георги Минчев заменя Милчо Ангелов

79'
  • Николай Николов заменя Петър Тончев, който се травмира

79'
  • Джаксън Менди подаде на дясно към Страхил Попов, който центрира в наказателното поле, а там Джордан се извиси над всички и с глава насочи топката в мрежата на Марек за 1:0

74'
  • Разбъркване в наказателното поле на Марек, след центриране от корнер. Милчо Ангелов стреля, Михайлов изби, Ангелов опита добавка, но отново без резултат

72'
  • Чудесен пас на Ваюши към Румен Руменов. Последният стреля, но със сетни сили Емил Михайлов отрази

68'
  • Росен Йорданов заменя Еньо Кръстовчев

63'
  • Денис Пидев задържа Румен Руменов, който се откъсваше и получи втори жълт картон

60'
  • Невероятен пропуск на Джордан. След хубаво подаване на Ваюши, той стреля твърде неточно от близка дистанция, над напречната греда

51'
  • Центриране на Ваюши от корнер, но топката бе изчистена

50'
  • Денис Пидев влезе грубо в краката на Румен Руменов и получи жълт картон

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРА ЧАСТ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Страхил Попов опита центриране в наказателното поле, но бранител на Марек изчисти

45+1'
  • Центриране от корнер от дясно на вратата на Михайлов, Менди игра с глава и насочи топката към вратата, но стражът на гостите показа бдителност и улови

38'
  • Шут на Джордан, но право в ръцете на Михайлов

33'
  • Ваюши изпълни пряк свободен удар, но Михайлов отрази

30'
  • Литекс доминира тотално над Марек, но така и не може да стигне до попадение след 27 минути игра. Гостите от Дупница, са приели играта предимно в своята половина, като трудно изнасят топката