• Край на мача

90+8'
  • Сблъсъци на терена. В добавеното време.  Страхил Попов получи директен червен картон за груба проява срещу Луис Педро. Менди и Белаид се сдърпаха при сблъсъците

90+7'
  • Златинов вкара трети гол във вратата на Любенов, след като се възползва от пас на Антон Недялков отляво.

90+4'
  • Нарушение в полза на Литекс и пряк свободен удар. Златинов центрира, но Белаид изчисти

90+2'
  • 5 минути добавено време дава съдията Йорданов

90'
  • Луис Педро стреля неточно

89'
  • Милчо Ангелов пробва да слаломира между отбраната на Левски, но Минев се намеси авторитетно.

89'
  • Аниете е в положение на засада, но решението е леко дискусионно.

88'
  • Гаджев с бомбен шут пробва да затрудни Баривиера, но Косоко беше на място и отрази удара.

87'
  • Бедоя беше фаулиран от Колев, който получава жълт картон

86'
  • Кристиян Малинов излиза на носилка, влиза Румен Руменов

84'
  • Крумов намери Домовчийски пред Баривиера, но нападателят на Левски стреля слабо

82'
  • Пряк свободен удар за Левски. След изпълнението му не последва нищо опасно за домакините

80'
  • Милчо Ангелов се впусна в атака за Литекс, но ударът му мина встрани от вратата

79'
  • Аниете пробва удар към Баривиера, но беше затворен от бранител на домакините

78'
  • Вратарят на домакините Баривиера получава лекарска помощ

77'
  • Последна смяна за Левски. На мястото на Стефан Велев влиза Бедоя

77'
  • Малинов фаулира Аниете и последва пряк свободен удар за Левски. Зад топката застана Гаджев, който центрира, но след леко разбъркване пред  Баривиера, той улови кълбото

76'
  • Бумал напуска терена, а на полето влиза Златинов

74'
  • Смяна в отбора на Литекс. Ангелов влиза на мястото на Джордан

73'
  • След изпълнението му не последва нищо опасно за Баривиера

72'
  • Корнер за Левски. Късо изпълнение, Никола Колев спря топката с ръка и последва нарушение за Левски.

71'
  • Левски упражнява натиск към вратата на Литекс, но засега футболистите от Ловеч удържат

• Пряк свободен удар за Левски. Пламен Крумов стреля опасно, но кълбото излезе встрани от вратата.

69'
  • Отново има сигнална ракета на терена и мачът временно е спрян

68'
  • Стефан Велев стреля право в ръцете на вратаря на Литекс

67'
  • Опасна атака за Левски, Луис Педро опита красив удар към сглобката на вратата на Баривиера, но той изчисти в корнер.

67'
  • Втора смяна в отбора на Левски. Божинов излиза, а на неговото място влиза Домовчийски, който не започна срещата, тъй като имаше болки в коляното

63'
  • Педро, Минев, Гаджев всеки един от тях отигра топката, но тя излезе в тъч

62'
  • Валери Божинов е в положение на засада.

61'
  • Попов центрира отдясно, Косоко игра с глава, но стреля неточно

60'
  • Пламен Крумов получава жълт картон за нарушение на играч в "оранжево"

59'
  • Гаджев центрира в наказателното поле към Луис Педро, но ударът с глава на последния не намери целта.

58'
  • Джордан стреля между 3-ма бранители на Левски, но топката попадна в Любенов

57'
  • Първа смяна за Георги Иванов. На мястото на Сърмов влиза Прохазка

54'
  • Бумал се впусна в атака за Литекс, навлезе в наказателното поле, падна, стана и стреля неточно

53'
  • Борислав Стойчев получи жълт картон за нарушение срещу Джордан

50'
  • Аниете пропусна да намали резултата с красив удар, но Баривиера беше на точното място, а след това бранител в "оранжево" изчисти кълбото напред

49'
  • Данило Асприля пробва атака за Литекс, но стреля доста неточно в аут

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Асприля опита атака за домакините, а в наказателното поле на Левски гореше факла.

45+2'
  • 1 минута добавено време на първата част

45'
  • Опасна атака за Литекс беше спряна с великолепен шпагат на играч на Левски

45'
  • Божинов пробва да организира атака за Левски, но не сполучи.

44'
  • Асприля направи Минев за смях, той пусна пас към Косоко и той направи от няколко метра 2:0

41'
  • Аниете пробва шут към Баривиера, но от ситуацията беше спечелен само тъч.

40'
  • Добра атака за "сините". Велев и Божинов разиграха добре в половината на Литекс, но Педро се замота и опропасти ситуацията

37'
  • Божинов опита да изведе съотборник в наказателното поле на Литекс, но не сполучи

36'
  • Корнер за Литекс. Малинов центрира топката, която е изчистена. Косоко стреля в аут

34'
  • Корнер за Левски. След изпълнението на Гаджев не последва нищо опасно за Литекс.

32'
  • Велев върна към Гаджев, той му върна топката, от всичко това "сините" спечелиха само тъч

32'
  • Леки сблъсъци на терена. Гаджев беше настъпен от Бумал, Белаид се втурна да търси обяснение. Бумал получи жълт картон

31'
  • Божинов загуби безславно топката и провали атака на Левски

26'
  • Жълт картон за Белаид, който фаулира Косоко. Последва и пряк свободен удар за Литекс

25'
  • Асприля откри резултата с мощен шут, който матира Любенов

22'
  • Засада на Аниете

20'
  • Гаджев пусна добър пас към Велев, но съдията маркира засада

18'
  • Косоко опита да свали топката на Джордан, но Любенов улови уверено

17'
  • Асприля пробва да центрира отдясно, но бранител на Левски изби в тъч.

16'
  • Косоко стреля от воле, топката се удари в земята и мина над вратата. Пасът беше на Малинов

14'
  • Колев фаулира Педро и последва пряк свободен удар в полза на столичани.

12'
  • Аниете пробва да намери Божинов с дълъг пас, но нападателят на Левски не успя да стигне до топката.

11'
  • Божинов пробва да изчисти една топка, тя попадна в Асприля, той стреля, но нацели съотборника си Джордан

10'
  • Бумал спечели корнер в полза на "оранжевите". Колев центрира на първа греда, но отново кълбото беше изчистено, отново в корнер

9'
  • Стефан Велев опита да потърси Луис Педро, но пасът не беше добър

8'
  • Фенове от Босилеград са дошли в Ловеч, за да покрепят Левски

• Джордан атакува за Литекс, но отново няма опасност за Любенов

5'
  • Джордан намери Косоко в наказателното поле на Левски, но атаката на домакините не сполучи.

4'
  • Страхил Попов центира отдясно, но след намеса на бранител на Левски, топката излезе в корнер.