• Край на мача.

90+6'
  • Хубав удар на Иван Стоянов по диагонала, топката минава покрай вратата.

90+2'
  • 5 минути добавено време.

90'
  • Жълт картон за Оршулич, който играе грубо срещу Момчил Цветанов.

90'
  • Скоростна атака за Литекс, която завършва с удар на Асприля над гредата.

89'
  • Натиск за домакините.

88'
  • Отличен шанс за Литекс. След центриране отдясно, Дивиш се разминава с топката, но Момчил Цветанов не успява да отправи удар.

88'
  • Удар на Асприля от границата на наказателното поле, който е блокиран.

86'
  • Серджиу Буш пробва първи удар към Баривиейра по диагонала,а стражът на Литекс избива в корнер.

84'
  • Момчил Цветанов заменя Румен Руменов в състава на Литекс.

82'
  • Борис Галчев има нужда от лекарска помощ.

79'
  • Жоаким е заменен от Серджиу Буш.

76'
  • Косоко заменя мястото на Уилмар Джордан.

73'
  • Добра изява на Иван Стоянов, който открадна топката на корнера, напредна и центрира, но бранител на Литекс изби в корнер.

73'
  • Бумал отстъпва мястото си на Златинов.

70'
  • ЦСКА повежда в резултата! Маркиньос получи топката отдясно на наказателното поле, стреля незабавно по диагонала, топката рикошира в крака на Васил Божиков и влетя неспасяемо във вратата на вече плонжиралия страж на ловчанлии.

67'
  • Руменов подава към Асприля отдясно, последва пас към центъра на наказателното поле, където Оршулич действа концентрирано и чисти в тъч.

66'
  • Два поредни корнера в полза на Литекс.

64'
  • Невероятен пропуск на Асприля. Футболистът на Литекс надбяга отбраната на ЦСКА отдясно и излезе очи в очи с вратаря Дивиш, стреля от малък ъгъл, но стражът на "червените" изби в корнер.

62'
  • Карачанаков е заменен от Луис Соарес-Платини.

60'
  • Оршулич заменя Причиненко.

58'
  • Новото попълнение на ЦСКА няма да успее да продължи срещата.

58'
  • Денис Причиненко получава травма при изчистването на топката.

57'
  • Асприля пада в наказателното поле на ЦСКА и има претенции за дузпа. Реферът Ивайло Стоянов обаче е категоричен, че няма никакво нарушение.

54'
  • Страхотен шанс за ЦСКА. Антон Карачанаков получи топката отляво, напредна добре, но Васил Божиков го настига и да му избие топката.

51'
  • Отлична намеса на Супусепа в наказателното поле на ЦСКА. Холандецът успява да отнеме топката от противников нападател и я чисти напред.

49'
  • Извеждащ пас към Джордан, който обаче е изпреварен от Дивиш/

47'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Една минута добавено време.

45+1'
  • Жълт картон за Данило Асприля.

44'
  • Удар на Антон Неделяков с глава, който не застрашава вратата на ЦСКА.

38'
  • Жълт картон за Супусепа от ЦСКА.

37'
  • Корнер за ЦСКА след опит за центриране от страна на Иван Стоянов.

33'
  • Бумал нарушава правилата срещу Маркиньос. Свободен удар за ЦСКА на около 27 метра от вратата на Литекс.

29'
  • Страхотен шанс за Литекс. Ваюши центрира от прекия свободен удар, Джордан стигна до топката и стреля силно с глава, но Якуб Дивиш с крак успя да спаси.

27'
  • Първи жълт картон в мача. Стивън Сънди удря с ръка Руменов, за което е официално предупреден.

26'
  • Асприля получава топката в наказателното поле, където пада след единоборство със Супусепа, но реферът Ивайло Стоянов е категоричен, че дузпа няма.

21'
  • В последните няколко минути играта се води изцяло в центъра на терена.

17'
  • Опит за контраатака на ЦСКА, Маркиньос обаче не успява да комбинира със свой съотборник пред наказателното поле на Литекс.

12'
  • След продължителна атака отдясно за Литекс, топката бе центрирана към Джордан, който стреля с глава, но твърде слабо и Дивиш лови.

10'
  • Отборът на ЦСКА се радва на солидна подкрепа от своите фенове, които огласят стадиона в Ловеч.

7'
  • Галчев извежда Иван Стоянов, който обаче е изпреварен и топката е изчистена в ъглов удар.