FT

1 : 0

• 90+5’ (д) Валери Божинов
  • КРАЙ НА МАЧА. Победа за Левски с 1:0 благодарение на късния гол от дузпа на резервата Валери Божинов.

90+7'
  • Гол за Левски - 1:0! Валери Божинов носи победата за "сините"! Нападателят стреля мощно по тревата в долния ляв ъгъл, докато Китанов се хвърли в другата посока!

90+5'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ЖИВКО АТАНАСОВ И ДУЗПА ЗА ЛЕВСКИ! Луис Педро надбяга защитника на Черно море и нахлу в наказателното поле, където Атанасов го задържа и Ивайло Стоянов посочи бялата точка.

90+4'
  • 4 минути добавено време на срещата.

• Последна смяна за Черно море - Бекир Расим вместо Тодор Паланков.

88'
  • Последна смяна в Левски - Антон Огнянов вместо Роман Прохазка.

86'
  • Страхотен шут от фаул на Валери Божинов от фаул, но топката среща гредата! Нападателят шутира от около 25 метра с левия крак и завъртя кълбото над стената, но за късмет на Китанов то се отби от левия стълб.

86'
  • Медицинска помощ за вратаря на Черно море Георги Китанов, който бе ударен в гръкляна от играч на Левски при борба за висока топка в наказателното поле.

81'
  • Страхотен пропуск на Луис Педро! Сашо Александров отново се подхлъзна и позволи пас на Бедоя да мине зад гърба му. Луис Педро овладя и опита удар, но Кирил Котев притича и блокира изстрела му.

80'
  • Втора смяна за Левски - Валери Божинов вместо Валери Домовчийски.

79'
  • Жълт картон за Георги Сърмов, който фаулира Сашо Александров.

78'
  • Домовчийски и Минев си размениха пасове отляво, преди защитникът да намери Луис Педро точно пред наказателното поле. Холандецът отново реши да завършва сам и пак прати кълбото в сигурните ръце на Китанов.

72'
  • Пореден шут от дистанция на Владимир Гаджев, този път Китанов комфортно лови кълбото, което беше насочено в долния му ляв ъгъл.

71'
  • Жълт картон за Димо Атанасов, който закъсня с шпагата си срещу Пламен Крумов.

70'
  • Мигел Бедоя опитва късмета си с шут около 22 метра, който обаче прелетя високо и встрани от целта.

69'
  • Страшен шут на Влади Гаджев и още по-добра намеса на Китанов! Левски направи бърза атака през центъра, Гаджев и Домовчийски комбинираха с по едно докосване в дъгата, преди халфът да стреля много силно към горния ляв ъгъл. Вратарят на Черно море обаче успя да парира, а Котев спокойно му върна с гърди, за да улови.

68'
  • Първа смяна в Левски - Мигел Бедоя вместо Антонио Аниете.

64'
  • Подхлъзване на Сашо Александров доведе до обещаваща контраатака на Левски. Луис Педро пое кълбото, напредна в наказателното поле, но вместо пас реши сам да завърши атаката и прати кълбото не много силно в ръцете на Китанов.

62'
  • Втора смяна в Черно море - Мирослав Манолов вместо Живко Петков.

61'
  • Хубава атака на Левски отляво. Владимир Гаджев намери Веселин Минев с хубаво подаване към фланга, а крайният бранител с глава опита да насочи към Валери Домовчийски, но там Кирил Котев пресече и изби.

59'
  • Първа смяна в Черно море - Димо Атанасов вместо Иван Коконов.

55'
  • Жълт картон за Пламен Крумов, който атакува много остро с шпагат Живко Петков.

52'
  • Добро включване на Пламен Крумов отдясно по атаката на "сините". Крайният защитник центрира към далечната греда, където Луис Педро надскочи Сашо Александров и стреля доста неточно с глава.

48'
  • Антонио Аниете получи пред наказателното поле, влезе в него на метър-метър и половина, след което стреля, ала топката не успя да премине през купа от играчи.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Левски и Черно море отиват на почивка при резултат 0:0.

45+2'
  • 1 минута добавено време.

• Много бърза атака на Черно море отляво. Стенио се включи на скорост и пробва ниско подаване към Живко Петков, който почти виждаше как засича кълбото, ала Белаид се намеси и блокира подаването.

45+1'
  • Страхотен изстрел на Георги Божилов! Нападателят получи пред дъгата, нагласи си топката на левия крак и стреля силно към горния ляв ъгъл на Наумовски. Този път македонецът внимаваше и направи добро спасяване.

44'
  • Вратарят на Левски Кристиян Наумовски беше на път да направи страхотна грешка! Стенио пусна към Райков отдясно по атаката, крилото се освободи от Веско Минев и стреля много силно, макар и в центъра на вратата. Македонският страж на "сините" за момент изпусна топката, която продължи да тупка бавно към голлинията, ала успя да се поправи и да улови.

39'
  • Иван Коконов получи медицинска помощ, след като сблъска лошо главата си с тази на Пламен Крумов.

35'
  • Гаджев центрира от корнера, Живко Атанасов игра с глава и прати кълбото в главата на Белаид, след което то прелетя високо над гредата.

33'
  • Луис Педро с рязко движение си освободи коридор за стрелба от около 16 метра, но топката срещна защитник на Черно море и излезе в корнер.

33'
  • Жълт картон за Тодор Паланков, който с остър шпагат спря обещаващ пробив на Роман Прохазка през центъра.

32'
  • Жълт картон за Сашо Александров, който почти свали гащетата на Луис Педро.

24'
  • В последните десетина минути Левски наложи тотален териториален превес, но въпреки това мъчно стига до положения пред вратата на Китанов. Пламен Крумов и Роман Прохазка са много активни отдясно, макар усилията им да не дават резултат.

• Левски отмъкна топката в половината на Черно море, Луис Педро и Аниете направиха двойно подаване пред дъгата, а холандецът стреля от движение право в ръцете на Китанов.

15'
  • Невероятен пропуск на Луис Педро! Владимир Гаджев центрира много хубаво отдясно и на далечната греда холандецът изскочи от втора позиция. По някаква причина той обаче реши да посреща ниската топка с глава и я изкара в аут, а след това се удари в страничния стълб.

9'
  • Хубава акция на Черно море, Живко Петков копна към Симеон Райков, който се отскубна отляво и шутира по диагонала, ала доста встрани от целта.

8'
  • Първа по-опасна атака за Левски. Антонио Аниете направи хубав рейд отляво по нападението на домакините, влезе в наказателното поле и върна назад към Владимир Гаджев. Капитанът нанесе шут без подготовка от дъгата, а кълбото прелетя на метър и половина край лявата греда.

7'
  • Георги Божилов се измъкна отдясно по атаката и набра скорост край тъчлинията, ала подаването му към Стенио, който чакаше в наказателното поле, бе пресечено от Белаид.