• КРАЙ НА МАЧА - 0:0.

90+4'
  • Трифонов влиза на мястото на Романов.

90+4'
  • Голям пропуск на Локо Сф, Даниел Генов излезе сам срещу вратаря, но изпрати топката в аут.

90+2'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • Фаул за Локо Сф, защитата на Хасково изчисти.

89'
  • Петър Димитров излиза, Йордан Тодоров влиза в състава на Локо Сф.

85'
  • Корнер за Хасково. Велев изпълнява, Романов избива, след което последва фаул за Локо Сф.

85'
  • Чанев сменя Дончо Атанасов в състава на Хасково.

82'
  • Жълт картон за Скерлев от Хасково.

79'
  • Жълт картон за Алексиев от Хасково.

78'
  • Алексиев смени Емил Ангелов в Хасково.

75'
  • Митрев лови след корнера.

75'
  • Скерлев уцели гредата на вратата на Локо Сф, защитник изчисти в корнер за Хасково.

75'
  • Разправии на терена при пряк свободен удар за Хасково.

74'
  • Груб фаул на Хубенов от Хасково и жълт картон за влизане в краката на Хаджиев.

73'
  • Жълт картон за Ливраменто от Локо Сф.

66'
  • Ничев излиза, Узунов влиза в състава на Хасково.

66'
  • Съдията изгони помощник-треньора на Локо Сф Диян Петков, заради протеста му при един неотсъден фаул за гостите.

65'
  • Шут на Райнов, Митрев избива, а Ангелов после пак прати топката в ръцете на вратаря.

64'
  • Фаул на дъгата пред вратата на Локо Сф. Еуженио изпълнява, топката попада в стената и след това само тъч за Хасково.

62'
  • Първа смяна в мача - Гаджев сменя Том в състава на Локо Сф.

61'
  • Ливраменто изпълнява корнер за Локо Сф. Топката е избита от отбраната. Иво Иванов изгуби топката и тръгна контра на Хасково, но Том успя да пресече топката.

59'
  • Слаб далечен удар на Хаджиев, над вратата на Хасково.

54'
  • Слаб удар от фаула на Емил Ангелов и Митрев лови.

54'
  • Жълт картон за Иво Иванов.

53'
  • Корнер за Хасково, късо разиграване, защитата на Локо Сф изчисти.

48'
  • Бившият шеф на Литекс Ангел Бончев прави дебют като делегат в "А" група. В двата отбора няма смени.

• НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+3'
  • Две минути добавено време.

45+1'
  • Фаул за Локо Сф, домакините не са съгласни. Елтон лежи на тревата.

45+1'
  • Велев пак изпълнява корнер за Хасково и право в ръцете на Митрев.

44'
  • Корнер за Хасково, изпълнен от Велев, Бранеков избива топката.

37'
  • В минутите досега играта е равностойна, като гостите имат по-чистите положения, а хасковци притежават повече топката.

• Фаул за Хасково, извън пеналта Велев стреля в аут от ждроб.

33'
  • Ливраменто изпълни корнер за Локо Сф, от който не последва нищо.

29'
  • Пепи Димитров изпусна от няколко метра да изпрати топката в мрежата на Хасково.

28'
  • Васил Велев изпълнява корнера, защитата избива.

25'
  • Педро Еуженио изпълнява фаул от 25 метра, рикушет в стената и корнер.

24'
  • Генов изпълни, топката бе посрещната от Пепи Димитров извън пеналта, който изпрати топката в аут.

22'
  • Генов изпълнява фаул за Локо Сф. След това топката бе избита в ъглов удар. Романов центрира, но топката излезе в нов корнер.

21'
  • Петър Димитров бе бутнат в наказателното поле на на Хасково, но съдията и в тази ситуация не отсъди дузпа.

17'
  • Теренът в Хасково е много тежък, тъй като от сутринта вали дъжд, който спря непосредствено преди началото на мача.

• Първи жълт картон в мача - за Влади Романов от Локо Сф за влизане в краката на Педро Еуженио.

13'
  • Фаул за Локо Сф. Романов изпълнява, Иванов се размина на косъм с топката и за малко не открива в полза на гостите.

12'
  • Домакините претендират за дузпа ,след като Васил Велев падна в наказателното поле на Локо Сф, но съдията не  реагира.

6'
  • Ливраменто от Локо Сф шутира от фаул, но право в ръцете на Пейков.

5'
  • Емил Ангелов напредна и шутира силно към вратата на Локо Сф, вратарят Митрев отрази удара му, а след това Хаджиев изби в корнер. След него не последва нищо.