• Лахчев получава жълт картон

90'
  • Нерви по терена на "Българска армия". Буш беше фаулиран от Борислав Николов и получи жълт картон. Лахчев и Сънди също са официално предупредени.

90'
  • От пряк свободен удар Маркиньос се разписа за 5:0 с уникален гол. Халфът на "червените" прати топката точно в паяжината на вратата на Михайлов.

87'
  • Тотален натиск към вратата на Марек. Жоаким и Соарес пропуснаха за вкарат пети гол във вратата на дупнишкия тим.

87'
  • Последна смяна в състава на Марек. На мястото на Тончев влиза Димитров

85'
  • Лахчев изчисти топката като за малко да си отбележи автогол, но кълбото излезе в корнер.

81'
  • Все повече пространства в половината на Марек, ЦСКА си прави каквото иска по терена, а петия гол виси във въздуха.

79'
  • Трета смяна в състава на ЦСКА. Апостол Попов напусна, влезе Причиненко

76'
  • След изпълнен корнер, топката попадна в Кукоч, който стреля, Михайлов изби, но кълбото попадна в Тунчев, който се разписа за 4:0.

75'
  • Буш излезе в отлична голова ситуация, пробяга няколко метра, напредвайки към Михайлов, стреля силно, но топката уцели левия страничен стълб на вратата.

73'
  • Тони Силва центрира отляво, но Лахчев с глава изчисти кълбото от наказателното поле на Марек.

71'
  • Марио Близнаков беше уловен в засада от бранителите на ЦСКА

69'
  • Жоаким уцели вратаря на Марек Михайлов, който се справи със ситуацията

68'
  • Буш изкочи зад защитата на Марек, но страничния съдия маркира засада, но такава нямаше.

67'
  • Кукоч фаулира футболист на Марек.

66'
  • Нова смяна в състава на Марек. Кръстовчев влиза на мястото на Диков

64'
  • Смяна в състава на домакините. На мястото на Рибейро влиза Соарес

63'
  • Първа смяна в състава на домакините. Карачанаков отстъпи мястото си на Жоаким.

60'
  • Буш опита да се измъкне от бранителите на Марек пред наказателното поле, но не успя

59'
  • Пряк свободен удар изпълнен от Карачанаков прати топката в аут.

52'
  • Карачанаков прати топката във вратата, но попадението е отменено поради засада. Силва пусна топката напред към вратата на Михайлов, а Карачанаков прати кълбото в мрежата, но гол не беше зачетен.

50'
  • Сънди стреля по посока вратата на Михайлов, топката се удари в Карачанаков и излезе в аут. Страничният съдия е маркирал засада

49'
  • Андонов фоулира Рибейро и последва пряк свободе удар за ЦСКА. Атаката пропадна.

48'
  • Антон Велков сменя Милен Василев, а на негово място влиза Марио Близнаков

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Второто полувреме започна

45'
  • Една минута допълнително време

45'
  • Пряк свободен удар за Марек. След изпълнението му Кукоч изчисти в тъч.

44'
  • Удар по посока вратата на Дивиш, който се затрудни с овладяването на топката.

41'
  • Карачанаков пусна тънък пас към Кукоч, който се разписа от над 30 метра с прекрасен удар.

35'
  • Карачанаков пропусна да направи резултата класически, след като получи пас от Маркиньос и от няколко метра прати топката в аут.

32'
  • Бибишков пропилява добра атака за Марек. Той си поведе топката доста непохватно, а имаше опция за продължаване на атаката на дупничани.

30'
  • Лахчев фаулира грубо Карачанаков и последва пряк свободен удар за ЦСКА.

27'
  • Карачанаков изпълнява пряк свободен удар в полза на "червените". Той се разписа с перфектно изпълнение на свободния удар. С десния крак той препарира Михайлов, пращайки топката във вратата.

23'
  • Карачанаков изпълни повторно свободния удар, но изпълнението му беше разочароващо.

21'
  • Жълт картон за Карачанаков. Футболистът на ЦСКА изпълни пряк свободен удар без сигнал на съдията и получи официално предупреждение.

20'
  • Буш се разписа с красив удар, а топката мина между краката на вратаря. Той дойде след контаатака, след като Василев от Марек пробва удар от над 30 метра, "червените" овладяха топката и Буш се разписа.

16'
  • Тончев подаде на Бибишков, но той пропусна да атакува опасно вратата на Дивиш.

14'
  • Тони Силва центрира отдясно, а Буш с глава не затрудни Михайлов

12'
  • Буш с глава прати топката в аут след изпълнение на пряк свободен удар отсъден за нарушение срещу Тони Силва.

10'
  • Валентин Илиев наруши правилата и последва пряк свободен удар в полза на Марек

8'
  • Нов корнер за ЦСКА. Карачанаков центрира, а Апостол Попов с глава прати топката в тъч.

5'
  • Маркиньос сбърка, но дупничани не успяха да осъществят опасна атака

4'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението му последва разбъркване, но атаката на "червените" се провали.