• 57’ Серджиу Буш
  • 90+4’ Орелиен Жоаким
  • КРАЙ НА МАЧА. ЦСКА победи Локомотив София с 3:0.

90+5'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА - 3:0! Ранджелович реагира лошо при изстрел на Жоаким, а Серджиу Буш се пребори с Божидар Митрев за отскочилата топка. В крайна сметка нападателят от Люксембург притича, за да опъне опразнената мрежа за класическия аванс.

90+4'
  • 4 минути добавено време на мача.

• Добра атака за Локомотив отдясно, където Елтон проби и центрира ниско към първа греда, където Александър Манолов шутира слабо по тревата, а Дивиш улови без проблеми.

84'
  • Последна смяна за Локомотив - Александър Манолов вместо Антонио Ливраменто.

81'
  • Втора смяна за Локомотив - Траян Траянов вместо Иво Иванов.

81'
  • Последна смяна за ЦСКА - Сънди напуска, Орелиен Жоаким влиза.

80'
  • Страхотен пропуск за ЦСКА!

80'
  • Жълт картон за Даниел Генов, който спъна пробиващия покрай него Соарес близо до ъгъла на наказателното поле.

78'
  • Тончи Кукоч се включи отляво и пусна топката към точката на дузпата, където Жуан Фелипе овладя и стреля с левачката, но право в ръцете на Митрев.

77'
  • Първа смяна в Локомотив - Петър Димитров вместо Ламжед Шехуди.

76'
  • Даниел Генов опита изненадващ далечен шут от ъгъла на наказателното поле, който прелетя на метър и половина над близкия горен ъгъл.

75'
  • Жълт картон за Стивън Сънди, който спъна отзад Антонио Ливраменто.

72'
  • Жълт картон за Венцислав Василев, който фаулира съперник около централния кръг.

68'
  • Жълт картон за Луис Соарес от ЦСКА.

65'
  • Втора смяна в ЦСКА, този път принудителна - Денис Причиненко вместо Вальо Илиев.

61'
  • Жълт картон за Денис Причиненко, тъй като последният влезе на терена преди рефера да е разрешил смяната с Вальо Илиев.

61'
  • Медицинска помощ за Валентин Илиев, който изпита болки и сам изчисти топката в тъч, след което седна на тревата.

60'
  • Първа смяна за ЦСКА - Луис Соарес вместо Антон Карачанаков.

58'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА - 2:0! Серджиу Буш увеличава аванса на домакините! Уникална грешка на Елтон, който опита да върне топката към вратаря след безадресно нападение на "армейците". Десният бек обаче не забеляза спринтиращия зад гърба си Буш, който прихвана паса и плъзна топката покрай Митрев.

57'
  • Жълт картон за Маркиньос, който подкоси съперник до тъчлинията.

56'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА - 1:0! Жуан Фелипе бележи за трети пореден мач! Румен Трифонов не успя да спре втурналия се отдясно Тони Силва, който стигна до наказателното поле и върна към дъгата. Там Фелипе пое и стреля през краката на защитник, пращайки кълбото в долния ляв ъгъл.

52'
  • Буш и Силва комбинираха на скорост отляво по атаката, португалецът се измъкна от Румен Трифонов и с пас по тревата потърси румънския си съотборник в наказателното поле. С човек на гърба си Буш не отправи най-сполучливия удар и прати кълбото в аут.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. ЦСКА и Локомотив София се оттеглят на почивка при 0:0.

45+2'
  • Тончи Кукоч проби отляво, влезе към центъра и пробва далечен шут със силния си ляв крак, който прелетя високо над напречната греда.

45'
  • Жълт картон за Иво Иванов от Локомотив, който препъна финтиралия го Стивън Сънди и спря обещаваща контраатака за ЦСКА.

44'
  • Александър Бранеков става поредният футболист, декориран в жълто. Бившият играч на ЦСКА подсече Жуан Фелипе, след като халфът го преодоля.

42'
  • Отменен гол за Локомотив София! Даниел Генов центрира от ъглов удар вляво от вратата на ЦСКА, на първа греда Ранджелович връхлетя Венци Василев в гръб и го удари с лакът в гърба, след което с глава опъна мрежата. Цветан Кръстев обаче видя нарушението и отмени попадението.

35'
  • Тони Силва получи отдясно в наказателното поле, с няколко финта преодоля Румен Трифонов и си отвори място за стрелба, ала прати кълбото право в ръцете на Митрев.

34'
  • Реферът Цветан Кръстев реши да пожали Румен Трифонов, който атакува много грубо Тони Силва. Първоначално съдията се засили да показва картон, който щеше да бъде втори за бранителя, но в крайна сметка се задоволи само с категорична устна забележка.

29'
  • Карачанаков изсипа топката от фаул към наказателното поле на противника, а след изчистването Жуан Фелипе овладя отляво. Бразилецът центрира повторно, като на далечната греда намери непокрития Александър Тунчев. Той овладя и стреля с левия крак, но защитник на Локомотив подложи тялото си, за да блокира.

27'
  • Страстите на терена се разгоряха след едно грубо влизане на Валентин Илиев срещу Антонио Ливраменто. Португалецът реагира гневно на ситуацията, след което Илиев му налетя, а съдията се нуждаеше от 1-2 минути, за успокои футболистите.

21'
  • Жълт картон за Тончи Кукоч, който подсече отзад Шехуди около централния кръг. Впоследствие хърватинът проведе и леко разгорещен диалог с главния съдия Цветан Кръстев.

20'
  • Карачанаков изпълни ъгловия удар, като насочи подаването си към дъгата пред наказателното поле. Там Кукоч засече от воле с левачката, а кълбото прелетя на метър и половина встрани от левия стълб.

19'
  • Антон Карачанаков изпълни отсъдения фаул, който бе на около 28 метра леко вляво спрямо вратата на гостите. Нападателят закачи стената и топката излезе в корнер.

19'
  • Жълт картон за Румен Трифонов, който влезе изключително грубо в краката на Венцислав Василев.

17'
  • Страхотен пропуск за ЦСКА! Антон Карачанаков получи отдясно и веднага пусна прострелно центриране към далечната греда, където се бе включил капитанът Валентин Илиев. Бранителят се хвърли на шпагат, за да засече, но пасът дойде малко по-дълъг и Илиев стреля във външната страна на мрежата.

15'
  • Втора добра ситуация за "червените"! Венцислав Василев подаде добър извеждащ пас отдясно към Серджиу Буш, който овладя в наказателното поле и стреля ниско по диагонала. Митрев обаче отрази с крак.

13'
  • ЦСКА изпълни два ъглови удара поред пред вратата на Локомотив, но без да създаде проблеми за защитата на "железничарите".

10'
  • Страхотно изпълнение на Тончи Кукоч от пряк свободен удар! Левият краен защитник шутира от около 32 метра и успя да насочи топката до лявата греда, ала Божидар Митрев показа класа и изби в ъглов удар.

9'
  • Постни първи минути на столичното дерби, топката се движи предимно около централния кръг, като ЦСКА е отборът, който се опитва да я владее повече.