• Двама играчи на Лудогорец се разминаха с топкат и тя попадна в ръцете на Китанов.

90+5'
  • Сталев с жълт картон.

90+5'
  • Корнер за Лудогорец. Златински стреля отдалеч, но на 40 сантиметра над гредата.

90+1'
  • 4 минути добавено време.

90'
  • Засада при опасна атака на Безяк. Той излиза сам, но не успява да уцели вратата, но има и флаг на страничния съдия.

88'
  • Златински влиза на мястото на Дяков. Анисе минава като централен защитник.

87'
  • Топката стига до ръцете на вратаря на Лудогорец.

84'
  • Фаул за Черно море.

84'
  • Марселиньо смени Безяк.

83'
  • Дани Георгиев стреля отдалеч, но топкаат минава покрай вратата.

81'
  • Курьор е сменен от Дани Георгиев. Любопитно защо, след като той влезе преди минути на терена..

79'
  • Жълт картон и на Витиня.

72'
  • Жълт картон на Паланков.

67'
  • Божилов центрира отляво, но Райков не успа да достигне до топката.

67'
  • Александър Александров е фаулиран и лежи на тревата, нуждайеки се от помощ.

64'
  • Смяна и в Черно море - Манолов сменя Коконов.

62'
  • Мисиджан сменя Мишо Александров.

62'
  • Жълт картон за Марселиньо.

61'
  • Паланков изчиства с глава, после ново центриране и вратарят Китанов лови.

60'
  • Дани Абало стреля технично, на сантиметри от вратата на Черно море.

60'
  • Сталев се нуждае от медицинска помощ.

57'
  • Страхотен пас на Курьор намери Коконов сам срещу вратаря, но той реши да търси с пас назад свой съотборник и пропиля отлична възможност за Черно море.

56'
  • Шут на Мишо Александров изпраща топката на сантиметри от десния стълб на вратата на домакините.

54'
  • Сашо Александров напусна, Курьор влезе в игра за Черно море.

51'
  • Жълт картон за Мишо Александров.

50'
  • Нов шут на Марселиньо, но право в ръцете на Китанов.

47'
  • Центриране на Витиня, но преди това има засада.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+1'
  • Корнер за Лудогорец.

45'
  • Кайсара центрира отдясно, намира Марселиньо, но вратарят Китанов изби в корнер.

45'
  • Равенство при отправените удари към двете врати до момента - 7:7.

43'
  • Стенио шутира опасно отдалеч, право в ръцете на Стоянов.

41'
  • Райков не отигра по най-добрия начин една центриран топка - нито шутира, нито подаде добре.

40'
  • Ешпиньо уцели напречната греда на вратата на Китанов.

38'
  • Жълт картон за Стенио.

• Опасен фаул за Лудогорец.

36'
  • Сталев и Ешпиньо лежат на тревата.

32'
  • Китанов лови топката след диагонален удар на Абало.

28'
  • Оказват медицинска помощ на Мишо Александров, който беше уцелен с топката.

25'
  • Мишо Александров е намерен непокрит в наказателното поле на Черно море - стреля в ръцете на Китанов. Феновете и Сашо Станков претендират за засада. Тв-повторението показа, че Александров изскача от дълбочина.

24'
  • Фаул отляво на Коконов. Защитата избива.

22'
  • Корнер за Черно море. Райков изпълнява. Нищо след него.

19'
  • Шут на Ешпиньо от дъгата, топката минава на метър-два от вратата на Черно море.

16'
  • Страхотно центриране на Кайсара, Марселиньо стреля с глава, но право в ръцете на Китанов.

12'
  • Божилов стреля с глава след корнера, но изпраща топката в аут.

9'
  • Страхотен шут от 25 на Паланков, Владо Стоянов плонжира и избива в корнер.

8'
  • Корнер за Лудогорец. Полувисоко центриране, Мишо Александров не успя да засече добре топката.

6'
  • Засада на Коконов, който в противен случай се откъсваше по фланга.

5'
  • Претенция за игра с ръка на защитник на Лудогорец. съдията отсъжда корнер за Черно море. Страхотен шут на Райков, вратарят Стоянов спасява. Вторият удар - в аут.

4'
  • Корнер за Лудогорец, Китанов едва боксира топката, последва шут покрай вратата на Черно море.

1'
  • Капитанът на Лудогорец Дяков играе като централен защитник.

• НАЧАЛО НА МАЧА

1'
  • Горещо време във Варна. Няма много зрители по трибуните на "Тича".

• Помощник треньорът на Партизан Радойе Смилянич присъства на трибуните на стадион "Тича" и ще наблюдава мача между Черно море и Лудогорец. Треньорският щаб на Партизан наблюдава Лудогорец и в реванша срещу Дюделанж, както и в мача от първия кръг на А група срещу Хасково.