• Две минути добавено време.

90+1'
  • Петков свали добре топката в предни позиции, като към нея тръгнаха и Коконов и Райков. Последният стигна пръв, но бе в засада.

89'
  • Траянов стреля отляво в наказателното поле, но право в ръцете на вратаря Китанов.

86'
  • Карагерен нанесе удар извън наказателното поле, но Китанов улови.

84'
  • Жълт картон за Живко Петков.

82'
  • Смяна в състава на Локомотив. Камбуров е заменен от Бранислав Костадинов.

82'
  • Нов шут на Симеон Райков от пряк свободен удар, но топката мина край десния стълб.

81'
  • Над стадион "Тича" във Варна заваля проливен дъжд.

• Нова смяна в състава на Черно море. Коконов замени Димо Атанасов.

77'
  • Смяна и в състава на Черно море. Божилов е заменен от Бекир Расим.

70'
  • Райков се озова сам срещу Господинов, чукна топката край него, но защитник притича и изчисти пред голлинията.

70'
  • Смяна в състава на Локомотив. Якимов е заменен от Карагерен.

69'
  • Мартин Камбуров стреля от фаул, но в ръцете на Китанов.

67'
  • Нов гол за Черно море! Симеон Райков реализира от пряк свободен удар трети гол за домакините. Райков стреля, топката тупна пред вратаря Господинов, удари се в него и влезе в мрежата за 3:0.

63'
  • Страхотен удар от фаул на Райков. Йордан Господинов изби топката, която отиваше към долния десен ъгъл на вратата му.

61'
  • ГОЛ за Черно море! Симеон Райков реализира втори гол за домакините. Димо Атанасов и Мишо Венков комбинираха по левия фланг. Венков напредна и центрира. Двама души от Черно море се разминаха с топката и тя попадна в Симеон Райков отдясно, който стреля необезпокояван във вратата на Господинов за 2:0.

56'
  • Смяна в състава на Локомотив Пловдив. Наков влиза на мястото на Здравко Илиев.

54'
  • След тъч на Венков директно в наказателното поле на съперника, топката бе изчистена в краката на Котев, който стреля силно без подготовка, но топката срещна тялото на съотборника му Живко Петков.

50'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • ГОЛ за Черно море! Георги Божилов реализира за домакините, след асистенция от корнер на Симеон Райков. Райков центрира от корнер буквално на главата на Божилов, който стреля в горния ляв ъгъл на вратата на Господинов.

43'
  • Черно море атакува. Дълъг пас към Димо Атанасов, но топката бе изчистена от Ивайло Димитров в тъч. Венков хвърля топката към наказателното поле, но защитата на Локомотив предотврати опасността.

39'
  • Венков към Живко Атанасов. Александров овладя, подава към Божилов, но Венелин Филипов се намеси и отне топката.

38'
  • Постепенна атака за Локо Пловдив. Маламов търси Якимов, но Кирил Котев овладя.

35'
  • Александров центрира отдясно, Димо Атанасов стреля, но в ръцете на вратаря.

29'
  • Принудителна смяна. Дани Георгиев излиза, Стенио влиза на негово място.

29'
  • Райков центрира, Котев стреля, но топката мина в страни от гредата.

20'
  • Райков комбинира със Сашо Александров, Живко Петков отклони от вратарското поле към близката греда, но Господинов изби в корнер.

20'
  • Камбуров свали в наказателното поле топката към Якимов, който стреля от упор, но край гредата.

15'
  • След корнера Божилов игра с глава, като отклони към Котев, който стреля с глава пред вратарското поле фронтално, но пред голлинията Здравко Илиев изчисти.

13'
  • Тодор Паланков изведе Дани Георгиев, но след удара му топката бе избита в корнер от защитник.

12'
  • След разбъркване в наказателното поле на Локомотив Пловдив, топката бе избита и попадна в Дани Георгиев, който пробва удар от дъгата без подготовка, но неточно.

10'
  • Божилов бе намерен с глава, но опитът за странична ножица на Райков не успя, след като топката бе избита.

10'
  • Новият треньор на Черно море Никола Спасов бе приет с бурни аплодисменти.

• Атака от ляво за Черно море. Атанасов подава към Паланков, топката стигна до Симеон Райков, който излезе в добра позиция, но е отсъдена засада.