0 : 1

• 9’ Евертон Джилио-Том
  • КРАЙ НА МАЧА

90+5'
  • Претенции, че след шута на Стенио, топката е ударила ръка на футболист на Локомотив, но няма реакция от рефера.

90+3'
  • Четири минути добавено време.

• Смяна в състава на Локомотив. Шехуди напусна, а влезе Хаджиев.

90+3'
  • Принудителна смяна в състава на Черно море. Божилов получи контузия и е сменен от Расим.

83'
  • Пореден шут на Райков извън наказателното поле, но топката мина встрани от вратата.

81'
  • Втора смяна в състава на Локомотив. Траянов заменя Иванов.

79'
  • При следващата атака на Черно море Иван Коконов шутира от 24-25 метра, но Божидар Митрев улови.

76'
  • Райков намери топката от въздуха в наказателното поле, но тя се удари в защитник на Локомотив.

75'
  • Жълт катрон за Кирил Котев за нарушение срещу Романов.

73'
  • Владислав Романов стреля към вратата на Черно море, но е в засада.

72'
  • Смяна в състава на Локомотив. Манолов влиза на мястото на Генов.

70'
  • Черно море упражнява сериозен натиск. Иван Коконов отправи страхотен шут от дистанция, но вратарят Митрев изби.

69'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Райков стреля опасно към горния ляв ъгъл, но Божидар Митрев изби.

67'
  • След корнер се получи мелле пред вратата на Локомотив, Коконов посрещна изчистената топка, но тя се отби в Стенио.

66'
  • След бърз тъч отдясно на Александров, Божилов прати прострелно центриране от въздуха към Манолов, който от чиста позиция не успя да засече топката.

63'
  • Райков изпълнява със силен шут от 30 метра, но Божидар Митрев улови.

60'
  • Хубаво двойно подаване между Райков и Манолов. Манолов напредна отдясно и пусна топката по земя успоредно на голлинията на Локомотив, но нямаше кой да я засече.

59'
  • Разбъркване в наказателното поле на Локомотив, но гостите изчистват топката.

57'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Симеон Райков изпълни от дъгата на наказателното поле, но стреля в стената.

55'
  • Жълт картон за Марко Ранджелович.

54'
  • Китанов отново се забави с вкарването на топката в игра, след това с неточен пас намери Генов, който стреля, но стражът улови.

53'
  • Том стреля от далеч отдясно по диагонала, Китанов изпусна топката, след което тя бе изчистена от бранител.

48'
  • Черно море ще играе с трима в защита след първата смяна. Домакините ще хвърлят повече усилия в нападение, след като изостават с 0:1.

• Смяна в състава на Черно море. Живко Атанасов напуска, а в игра влиза Мирослав Манолов.

46'
  • Претенции на Миро Манолов за неотсъдена дузпа за нарушение срещу него в противниковото наказателно поле, но те не са уважени от съдията Тасков.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+1'
  • Опасна атака на Локомотив. Румен Трифонов намери Даниел Генов, който шутира от движение, но право в ръцете на вратаря Китанов.

39'
  • Куп от футболисти на Черно море в половината на Локомотив София. Ранджелович избива топката с глава. Венков изпълнява тъч, право в наказателното поле, но топката попада в Бургхард, който стреля високо над вратата.

38'
  • Страхотно изпълнение от пряк свободен удар на Симеон Райков. Митрев с мъка изби топката, която летеше към долния ляв ъгъл.

30'
  • Варненци отново владеят. Бургхард подава към Райков, но атаката на домакините приключва, след като Божидар Митрев улови топката.

27'
  • Черно море владее топката, Коконов намира Божилов. Той обаче даде неточен пас и топката излезе в аут.

25'
  • Коконов напредна опасно отляво, изведе Живко Петков сам през центъра, но той се забави и топката му бе избита в корнер.

16'
  • След пряк свободен удар за Локомотив Шехуди посрещна отбилата се в стената топка, но стреля встрани от вратата.

11'
  • Ново центриране в наказателното поле на Черно море, но защитата на домакините се справи.

10'
  • Александър Бранеков вкара с глава в долния десен ъгъл на Китанов, след центриране от корнер и груба грешка на защитата на варненци.

9'
  • Локомотив София също тръгва в нападение. Корнер за гостите. Даниел Генов изпълнява.

9'
  • Атака за Черно море. Сашо Александров центрира, но Живко Петков остана под топката. Варненци опитват да пресират съперника от самото начало.