• КРАЙ НА МАЧА! Ботев победи Черно море с 2:1!

90+3'
  • Бакари получава първия жълт картон за играч на Черно море. Той е за удар без топка срещу Йордан Христов.

90+2'
  • Бърза атака на Ботев, която изведе Хамза на хубава позиция, но в последния момент той не успя да стреля и да направи преднината на тима си по-убедителна.

90'
  • 2:1! Юнес Хамза дава преднина за Ботев. Прекрасен пас в чешка уличка от страна на Томаш Иршак за тунизиеца, който не сбърка и направи 2:1.

84'
  • Втора смяна и в състава на Ботев. Излиза капитанът Иван Цветков, влиза Станислав Дрянов.

84'
  • Хубав удар на Мирослав Манолов от състава на Черно море, но Михаил Иванов изби с вещина.

82'
  • Последна смяна в състава на Черно море. На терена влиза Бакари на мястото на Иван Коконов.

77'
  • Многоходова комбинация на Ботев, топката мина последователно през Йордан Христов, Филип Филипов, Божидар Васев и Иван Цветков, но впоследствие беше вдигната засада и тя беше прекратена.

75'
  • Още една от редките опасности пред вратата на Ботев. След центриране пред Иванов топката се озова на крака на Кирил Котев, но той стреля крайно неточно.

74'
  • Веднага последва и втора смяна в състава на "моряците". Слави Сталев излезе от терена, на негово място влезе Живко Атанасов.

69'
  • Първа смяна в състава на Черно море. Излезе активният Симеон Райков, влезе Матиа Курьор.

68'
  • Удар на Росен Колев с глава след центриране от корнер, топката летеше към вратата и там играч на Ботев вместо да я довкара в мрежата, я ритна в аут.

67'
  • Една от редките атаки на Черно море след почивката, ударът на Стенио обаче беше избит от Михаил Иванов.

65'
  • Първа смяна в мача. Излиза Вандер Виейра, на негово място влиза Юнес Хамза.

64'
  • Пропуск и за играчите на Черно море. Йордан Христов сбърка в защита и това позволи на Стенио да стреля от далечно разстояние, но топката мина встрани от вратата.

62'
  • Опасна атака за Ботев, като отново на стрелкова позиция се оказва Иван Цветков, но при опита му да преодолее защитата на Черно море, беше спрян.

59'
  • Хубава атака на домакините, която позволи на Росен Колев да излезе на стрелкова позиция, но той не успя да накаже бившите си съотборници.

50'
  • Иван Цветков центрира добре от корнер, но нападател на Ботев не успя да стреля опасно към вратата.

49'
  • Начало на второто полувреме на мача.

46'
  • Край на първото полувреме на мача.

45+2'
  • Пас към Коконов, той потърси Венков, който центрира слабо, а четирима играчи на Черно море очакваха подаването му.

45+1'
  • Колективна грешка в защитата на Ботев след едно изпълнение на ъглов удар позволи на Стенио да се разпише за 1:1. Той се разтегна на шпагат и я прати в горната част на вратата, не оставяйки шансове на Иванов.

44'
  • Хубава атака на Черно море, топката стигна до главата на Михаил Венков, но вратарят на Ботев изби, след като се разтегна максимално.

42'
  • Хубав удар на Иван Цветков отляво на вратата на Черно море, но топката излезе в аут.

39'
  • Вандер беше изведен зад защитата на Черно море, но беше изненадан от топката и не успя да завърши подобаващо атаката.

36'
  • Хубав изстрел на Симеон Райков от пряк свободен удар от около 30 метра. Топката летеше опасно към вратата на Михаил Иванов, но стражът се намеси и изби.

34'
  • Гостите имаха шанс да изравнят, след като при центриране успоредно на голлинията Коконов имаше шанс да засече топката, но Пламен Николов изби в последния момент.

31'
  • Първи жълт картон в мача, получи го Цветелин Чунчуков от състава на Ботев.

30'
  • Играчите на Ботев вкараха топката в мрежата за втори път. Иван Цветков я добута, след като няколко "канарчета" играха с нея. Реферът обаче отмени попадението, защото Цветелин Чунчуков е вдигнал високо крака си в тази ситуация.

27'
  • Хубав удар на Цветелин Чунчуков, но вратарят на Черно море спаси, а топката излезе в корнер.

22'
  • Иршак получи прекрасен пас на 15 метра от наказателното поле, нахлу в наказателното поле и озовал се сам срещу Китанов пусна топката в мрежата.

18'
  • Първи точен удар и за играчите на Черно море. Хубав пробив на Иван Коконов, стигна до границите на наказателното поле, стреля добре, но Иванов не беше затруднен.

17'
  • Удар и на Стенио от състава на Черно море, но и той е блокиран и няма опасност за вратаря на Ботев.

16'
  • Първа по-остра атака за Черно море. Иван Коконов намери Симеон Райков, който продължи към Мирослав Манолов, но нямаше точен удар към Михаил Иванов.

14'
  • Спокойно начало на мача, двата тима не създават особени главоболия на противниковите защити.

13'
  • Хубава атака на домакините, като Иван Цветков изведе по прекрасен начин Цветелин Чунчуков, но атаката беше спряна заради засада.