• Две минути е добавеното време на мача.

• Крис Гади направи добър пробив, след което центрира в наказателното поле на Хасково, където Димо Бакалов стреля с глава, но над напречната греда в аут.

• Жуниор Мапуку е сменен от Крис Гади.

82'
  • Дончо Атанасов е сменен от Атанас Чепилов.

82'
  • Берое поведе с 3:0! Веселин Пенев финтира Кирчо Крумов, след което нахлу в наказателното поле на Хасково. Пенев след това пусна успореден пас на гол линията, който бе засечен от Стефан Спировски, който отблизо вкара за 3:0.

80'
  • Салим Керкар е сменен от Димо Бакалов.

79'
  • Владислав Узунов е сменен от Деян Лозев.

72'
  • Дончо Атанасов получи жълт картон за фаул срещу Веселин Пенев.

65'
  • Венцислав Христов направи добър пробив, след което бе спънат в наказателното поле на Хасково и останаха съмнения за дузпа, но съдията не свири такава.

60'
  • Хубав пас на Георги Костадинов към Венцислав Христов, който стреля, но в страни от вратата на Боян Пейков.

47'
  • Самир Аясс е сменен от Стефан Спировски.

46'
  • Васил Велев е сменен от Вълчан Чанев.

46'
  • Начало на второто полувреме. Двубоят е подновен 24 часа по-късно, след като вчера се изля проливен дъжд над стадиона под Аязмото и второто полувреме така и не започна.

46'
  • 45+3'
  • Мачът официално ще се доиграе в неделя. Второто полувреме ще бъде подновено утре, 24 август, от 20.00 часа.

45+3'
  • 45+3'

• Около 21.20 часа дъждът над Стара Загора вече не е толкова силен. Теренът на стадиона обаче е наводнен, стичат се реки отвсякъде, а публиката си тръгна. Все още не се знае какво ще е решението на главния рефер.

45+3'
  • 45+3'
  • Уникална буря над Стара Загора. Теренът буквално не може да се види от трибуните на съоръжението. Не е ясно кога и дали изобщо ще се поднови срещата! Много проливен дъжд.

45+3'
  • Край на първото полувреме. Задава се буря над Стара Загора, въпреки че все още не вали.

45+3'
  • Гол за Берое - 2:0! Венци Христов подаде надясно към Мапуку, той излезе сам срещу вратаря Боян Пейков, преодоля го и на опразнена врата реализира за 2:0.

45'
  • Остро центриране в наказателното поле на Хасково, Боян Пейков е над всички и лови топката.

45'
  • Емил Ангелов към Велев, той центрира в наказателното поле на Берое, но Иво Иванов чисти топката.

43'
  • Венцислав Христов пробва с атрактивен диагонален удар от границата на наказателното поле на Хасково да прехвърли Боян Пейков, но топката премина на сантиметри над напречната греда

38'
  • Топката се оказа в мрежата на Хасково, но преди това бе прозвучал сигнал на главния съдия за нарушение.

38'
  • Гол за Берое. Венцислав Христов получи извеждащ пас зад отбраната на Хасково, излезе сам срещу Боян Пейков и с удар под плонжа му прати топката в мрежата на гостите.

32'
  • Центриране на Джоман, Георги Костадинов стреля с глава, но в страни от вратата на Хасково.

31'
  • Шанс за Берое. Центриране на Веселин Пенев в наказателното поле, Владимир Зафиров се измъкна от защитата, с глава засече отблизо, но Боян Пейков улови.

29'
  • Възможност за състава на Хасково. Далечен удар на Педро Еуженио, който се опита да изненада Благой Макенджиев. Вратарят на домакините обаче прложира и изби.

26'
  • Футболистите на Берое протестират за игра с ръка в наказателното поле от играч на Хасково.

25'
  • Веселин Пенев подаде към Венцислав Христов, който пробва атрактивно изпълнение със странична ножица, но Боян Пейков спаси.

16'
  • Венцислав Христов стреля от границата на наказателното поле на Хасково, но Боян Пейков спаси.

12'
  • След грешка в защитата на Хасково, Мапуку се опита да прехвърли Боян Пейков, който обаче с върха на пръстите си успя да избие топката.