Кипърският Апоел Никозия е притиснат до стената преди гостуването си на ПСЖ във Франция в четвъртия си мач от Шампионската лига. Апоел е на последна позиция във временното класиране с една точка в актива си, а съперникът им тази вечер е начело със седем точки.

Отборът на Апоел ще се опита да постигне по-добър резултат от загубата с 0:1 в първия мач с ПСЖ. Треньорът на кипърския тим Йоргос Донис заяви, че двубоят ще е голяма битка в психически аспект, а неговият отбор трябва да реагира подобаващо. „Аз лично се надявам, че ние ще се справим по-добре в първите 10-15 минути на мача. Дано да отбележим. Със сигурност ще опитаме да притиснем съперника, но при нас също ще има напрежение”, коментира Донис.

Апоел спечели точката в актива си от равенството 1:1 с Аякс, но все още очаква първата си победа като гост в Шампионската лига.