Тази вечер се изиграха поредните срещи от втория предварителен кръг в Шампионската лига. Казахстанският Актобе победи като гост Динамо Тбилиси с минималното 1:0. Победното попадение падна в 51-ата минута чрез Неко.

Шведският Малмьо завърши 0:0 у дома с Вентспилс от Латвия и така двата тима ще трябва да определят победителя в реванша след седмица.

Румънският Стяуа взе преднина преди реванша със Стрьомсгодсет с 1:0. Победното попадение за румънците в Норвегия реализира Габриел Янчу в 49-ата минута.

Българският шампион Лудогорец беше най-убедителен и победи Дюделанж с категоричното 4:0.

Изнанадващо Легия Варшава не съумя да победи у дома Сейнт Патрикс от Ирландия и завърши 1:1. На всичкото отгоре поляците стигнаха до изравняването в последната минута на срещата. Първо Крис Фагън откри резултата на "светците" в 38-ата минута, а Мирослав Радович изравни в 90-ата минути и всичко трябва да се реши в реванша след седмица.