Бейл: Купата е сбъдната мечта
Бейл: Купата е сбъдната мечта

Уелсецът Гарет Бейл вкара втория гол за Реал Мадрид, с който новият европейски шампион поведе на Атлетико във финала на Шампионската лига.

"Това е нещо, за което всеки футболист мечтае - да спечели Шампионската лига. Няма нищо по-голямо от това в клубния футбол", заяви крилото след награждаването.

"Вече бяхме играли четири пъти срещу Атлетико през сезона и всеки мач беше много равностоен и тежък. Когато поведоха, стана още по-трудно. За щастие успяхме да изравним в продължението", каза още Бейл.

"Цял сезон играем добре и печелим маочве с хубав футбол. Нападаме и се опитваме да даваме максимума от възможностите си. Невероятно е усещането да вдигна Купата от Шампионската лига. Това е наистина сбъдната мечта. Винаги ще го помня. За това съм в Реал - за големи битки и големи успехи", завърши Гарет Бейл.