Отборът на ФК Тираспол, в който играят българските футболисти Георги Георгиев и Георги Каранейчев отпадна от Лига Европа, след като загуби с 1:3 при гостуването на Интер Баку. Азербайджанският тим продължава напред в турнира с общ резултат 6:3.

Георги Георгиев и Георги Каранейчев започнаха в титулярния състав на ФК Тираспол.

Мачът се разви доста интересно. ФК Тираспол поведе в резултата още в 6-та минута след гол на Булат.

Каранейчев напусна терена в 56-та минута, след като бе сменен.

Георги Георгиев бе изгонен с директен червен картон в 76-та минута, а съдията посочи и бялата точка. Интересен факт е, че на вратата на ФК Тираспол застана полеви футболист. Дузпата обаче бе пропусната от Чкададзе.

Дашдамиров изравни резултата в 78-та минута.

ФК Тираспол остана с 9 човека на терена в 83-та минута, след като Джапаридзе бе изгонен с директен червен картон, а съдията свири втора дузпа за Интер Баку. Този път Чкададзе бе точен и направи резултата 2:1.

Гусейнпур оформи крайния резултат в срещата – 3:1. в първата минута на добавеното време на срещата.

Така Интер Баку продължава напред, след като в първата среща постигна победа с 3:2 като гост.