Словашкият Тренчин се оказа костелив орех за Хъл Сити и двата отбора завършиха 0:0 в първата среща от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят се игра в Жилина.

Английският клуб можеше да поведе още във 2-та минута, но ударът на Мейлър не намери очертанията на вратата.

След половин час игра се откриха две последователни възможности за Хъл. Първо Мейлър не успя да затрудни вратаря на Тренчин, а в следващата ситуация Шей Лонг не успя да засече добре центриране на Росениър.

В началото на второто полувреме се откри една от редките възможности пред отбора на домакините, но Мисак не успя да отправи точен удар и топката излезе в аут.

Гостите получиха правото да изпълнят дузпа, след като в 60-та минута Кьоглей фаулира Шей Лонг в наказателното поле. Том Хъдълстоун обаче не успя да реализира от бялата точка, след като вратарят Волешак успя да отрази удара му.

Така мачът завърши 0:0, а реваншът на „КС стейдиъм“ е през следващата седмица.