В група F трикратният носител на трофея Интер стартира с успех над домакина Днипро (Украйна) с 1:0.

Успехът на италианците дойде след точен удар на Данило Д'Амброзио в 71-ата минута.

Голът дойде само три минути, след като Днипро остана с човек по-малко заради два бързи жълти и червен картон на Руслан Ротан.

Първото полувреме беше равностойно, а нито един от тимовете не успя да преодолее противниковия вратар. През второта част червения картон леко наклони везните в полза на италианците. Преди гола Гуарин в 50-ата минута пропусна да открие резултата, стреляйки с глава в аут. До края на мача удари на Кампаняро и Гуарин не намериха целта, а в заключителните минути домакините създадоха добра ситуация пред Ханданович, но той се намеси авторитетно.

В другия мач от групата Карабах и Сент Етиен завършиха 0:0.