Венцислав Христов не попадна в групата на Скендербеу, който започна със загуба участието си в груповата фаза на Лига Европа. Албанците отстъпиха с минималното 0:1 от Бешикташ в мач от група „Н“ на турнира.

Единственият гол в мача падна в 28-та минута, когато Ченк Тосун подаде към Хосе Соса, който отблизо преодоля Орджеш Шехи.

Една от малкото възможности, които се откриха пред домакините бе в 60-та минута, когато Оладежи стреля, но на сантиметри встрани от левия стълб на вратата на Бешикташ.

В края на мача Орджеш Шехи направи няколко спасявания на удари на Марио Гомес.

В другия мач от групата Спортинг Лисабон загуби с 1:3 от Локомотив Москва.

Самедов изведе московчани напред в резултата в 12-та минута.

Монтеро изравни резултата в 50-та минута.

Самедов реализира втория си гол в срещата в 56-та минута и изведе Локомотив отново напред в резултата.

Ниасе отбеляза третия гол за Локомотив в мача в 65-та минута.

Локомотив Москва посреща Скендербеу в следващите мачовете от групата, а Бешикташ приема Спортинг Лисабон.