Българският полузащитник Христо Златински бе титуляр за своя Университатя Крайова в домакинството срещу Стяуа Букурещ от 8-ия кръг на румънското първенство. Грандът от Букурещ успя да изтръгне победата с 2:1 след гол от дузпа 4 минути преди последния съдийски сигнал.

Златински остана на терена до 79-ата минута, когато бе заменен от Бауаб.

Стяуа поведе в резултата в 19-ата минута чрез Николае Станчиу, който стреля покрай плонжа на вратаря Балградян.

Домакините върнаха попадението 6 минути преди края от дузпа. Зад топката застана Ватайелу, който нямаше проблеми да отбележи.

В 86-ата минута обаче Стяуа на свой ред получи правото да стреля от наказателен удар и французинът Грегори Тад донесе трите точки.

Така с три поредни мача без успех Университатя Крайова заема 9-о място с 6 точки, на 10 от върха.