Българският нападател Миро Манолов игра само през първото полувреме при загубата на своя тим Търгу Муреш от Динамо в Букурещ с 1:2. Манолов получи жълт картон, а на почивката беше сменен.

Мачът от 14-ия кръг на първенството на северната ни съседка завърши доста скандално. Първо 10 минути преди края бе изгонен играч на Търгу Муреш с втори жълт и червен картон.

После един от шефовете на Динамо отправи сериозни обиди към треньора на гостите от Търгу Муреш Кристиано Бергоди. От тима на Миро Манолов се жалваха още, че динамовци не са спрели играта при паднал играч на терена при отбелязването на втория си гол.

Скандалите продължили и в тунела, като футболистите на Търгу Муреш дори се опитали да нахлуят в съблекалнята на домакините.

Марк вкара двата гола за Динамо в 41-ата и 56-ата минута, а между тях в 50-ата се разписа Ндойе за гостите.

С тази си победа Динамо Букурещ се придвижи на третата позиция в румънското първенство с 24 точки, на три зад Астра и на една зад Стяуа. Търгу Муреш пък е шести в подреждането с 19 точки.