Българският национал Георги Миланов записа 65-минути игра при поражението на неговия тим с 1:2 от Краснодар, в мач от 14-ия кръг на руското първенство.

Полузащитникът започна срещата като титуляр, но бе заменен от Александър Цауня през второто полувреме на срещата.

Трите попадения в двубоя паднаха до 14-ата минута. Бразилецът Ари вкара първите два гола за домакините от Краснодар в 4-ата и 6-ата минути, като второто попадение падна след асистенция на бившия играч на Левски – Жоазиньо. В 14-ата се разписа Роман Ерменко, който оформи крайното 1:2.

С успеха Краснодар заема второто място във временното подреждане в Русия с 27 точки, а ЦСКА Москва е на трето с 25. Лидер е Зенит Санкт Петербург с 32 пункта, но и мач по-малко.