Българският национал Иван Иванов игра пълни 90 минути за отбора на Панатинайкос, който завърши наравно 1:1 срещу Верия и остана на четири точки от Олимпиакос в гръцкото първенство по футбол.

Двата гранда направиха обещаващ старт на сезона, но двете поредни равенства на "зелените" ги оставиха в ролята на догонващи.

Иванов и Панатинайкос изиграха много силен мач в гостуването си от шестия кръг на шампионата, но вкараха само един гол, дело на шведския национал Маркус Берг в 13-та минута. Верия пък се възползва от един от малкото си шансове и изравни две минути преди края. Точен беше Сотирис Балафас, който стреля слабо, но точно към долния десен ъгъл на вратата на Панатинайкос, а топката се отби от гредата и влезе в мрежата зад Люк Стийли за крайното 1:1.