Българският младежки национал Александър Колев не спира да  бележи голове. Снощи неговият втородивизионен белгийски отбор Геел разгроми аматьорите от Брандонк с 5:1 в поредната си лятна контрола.

Този път 21-годишният софиянец влезе през второто полувреме, когато и останалата част от титулярите. До този момент  резултатът беше 1:1, а след влизането на основната група набързо набъбна до 5:1. А и той имаше основна заслуга за това.

Александър Колев се разписа за 3:1 с много красиво  попадение- параболичен изстрел от над 20 метра от ляво по  диагонала. След това българинът асистира за 4:1, дело на Бен Сантерманс и на Стеф Ейкманс за 5:1.

Другите два гола за Геел  бяха дело на Кен ван Миерло и Зико Жилис. В края на мача съдията реши да пощади домакините от  Брандонк, след като не отсъди 100-процентова дузпа за събаряне  на Александър Колев около 9-ия метър в наказателното поле.