Пълният със звезди тим на Ювентус едва изкопчи равенство 2:2 от Еспаньол в контролна среща.

Гонсало Игуаин бе титуляр за първи път с екипа на италианския шампион, но не успя да се разпише.

10 минути преди почивката Еспаньол откри резултата с попадение на Баптищао, но девет минути след старта на играта през второто полувреме Марио Манджукич изравни.

Първите 45 минути завършиха доста неприятно, след като Пабло Пиати и Ернан Перес се сблъскаха лошо и последният бе принудително заменен.

Дибала бе златният джокер за Ювентус, като създаде доста опасности през второто полувреме. Манджукич пък нацели и греда, но вместо това Еспаньол отново поведе.

При това, с човек по-малко, след като в последните 13 минути Виктор Санчес бе изгонен.

В 84-та минута Нето спаси първи удар на Хурадо, но Морено добави в мрежата на резервния страж на Ювентус.

Италианският гранд бе застрашен от първа загуба в предсезонната подготовка, след дузпите срещу Мелбърн през юли, когато Дибала наказа Еспаньол с отличен далечен удар за крайното 2:2.