Отборът на Лацио не успя да преодолее коравия тим на Киево в мач от 13-ия кръг на Серия А. Двубоят на стадион „Бентегоди“ приключи без победител 0:0, а в герой за домакините се превърна 37-годишният вратар на тима Албано Бизари.

Гостите от Рим действаха по-агресивно през първата част, когато успяха да създадат и най-чистите си положения в мача. Стражът на домакините обаче действаше хладнокръвно и успя да предотврати всички ситуации в своето наказателно поле.

През втората част футболистите на Киево показаха съвсем различно лице и дори бяха много близо до откриване на резултата. Мариано Иско имаше отлична възможност, но ударът му от удобна позиция профуча покрай гредата.

В последната минута на срещата Де Врий можеше да даде победата на гостите от Рим, но нова отлична проява на Бизари запази нулевото статукво и подели точките между двата тима.

Във временното класиране Лацио заема петото място, докато Киево е точно над чертата.