Отборът на Сасуоло обърна Верона за крайния успех с 2:1 в мача от 13-ия кръг на Серия А. Гостите поведоха с ранен гол, но през второто полувреме домакините успяха да стигнат до трите точки, с две попадения.

След центриране от корнер в 7-ата минута на Лазарос Кристодополус, Вангелис Морас засече с глава на близката греда за 1:0 в полза на Верона.

През втората част от обаче домакините обърнаха развоя на мача в своя полза. В 50-ата минута, след атака през центъра на терена, Никола Сансоне стреля по земя от границата на наказателното поле за 1:1.

В 77-ата минута обаче Слити Тайдер сложи край на спора с попадение за 2:1.

Малко преди последния съдийски сигнал Лука Тони пропиля чудесна възможност за изравнително попадение. След като направи прекрасен рейд, нападателят стреля, но бранител на домакините се справи със самоотвержено действие в защита.

С успеха Сасуоло заема 9-о място в подреждането с 18 точки, а Верона е на 13-о с 14 пункта. Лидер в Италия е Ювентус с 31 точки, като тимът все още не е изиграл мача си от кръга.