Малко очаквана загуба допуснаха играчите на новака в италианската Серия А Палермо от дубайския Ал Ахли. Сицилианците паднаха с 0:1, а на терена не се появи новото им попълнение Ивайло Чочев.

Победата за арабите донесе бившият играч на Интер Луис Хименес, който се разписа от малък ъгъл в 61-та минута и това негово попадение се оказа единственото в мача, в който Палермо имаше пълната доминация.

Италианците нацелиха гредите на три пъти, като последният път беше във финалните минути на двубоя. Абел Ернандес преди почивката, Роберт Кейсон след нея и Милан Миланович в добавеното време треснаха гредите за Палермо.

Така победата отиде при играчите на Ал Ахли, а играчите на сицилианския клуб излязоха с доста интересни надписи на гърдите си. Там пишеше "Бъдете спокойни всички на стадиона през новия сезон", а той беше в подкрепа на кампанията за продажба на абонаментните карти за първенството.