Ювентус все още чака своята първа победа в предсезонните си контроли, след като под ръководството на Масимилиано Алегри записа 0:0 срещу спечелилия промоция за Серия А тим на Чезена.

Това бе вторият мач на наставника, откакто пое юздите от Антонио Конте, а неговите играчи отново не убедиха само дни след поражението с 2:3 от аматьорския Лученто.

За разлика от предишния двубой, този път Алегри заложи на силна стартова единадесеторка с Андреа Пирло, Стефан Лихтщайнер, Леонардо Бонучи, Джорджо Киелини и Тиаго Мота.

„Бианконерите“ имаха инициативата през първата част, като Пирло беше най-близко до откриването на резултата в началните минути. Шампионът на Италия обаче така и не успя да оползотвори преимуществото си и се оттегли на почивка при нулево реми.

Огромен брой смени бяха извършени на почивката, като Квадво Асамоа, Мартин Касерес и Клаудио Маркизио също се появиха в игра за „старата дама“, но и това не даде нужния резултат.