Ивайло Чочев отбеляза гол, който обаче не помогна на Палермо, който загуби с 1:4 при домакинството си на Торино от осмия кръг на Серия А.

Чочев игра 90 минути за Палермо и се представи изключително силно.

Палермо поведе в резултата в 5-та минута, когато се разписа Чочев. Алеесами центрира в наказателното поле на „биковете“, където Чочев се извиси над всички и с глава изпрати топката във вратата на Джо Харт.

Гол на Яго Фалке бе отменен в 23-та минута заради засада.

Торино успя много бързо да изравни резултата, след като Адем Ляич се разписа в 25-та минута.

Ивайло Чочев получи жълт картон в 37-та минута.

Ляич отбеляза своя втори гол в срещата в 40-та минута и по този начин Торино направи обрат в срещата.

Марко Бенаси отбеляза гол в добавеното време на първото полувреме и по този начин направи резултата 3:1 в полза на Торино.

Торино вкара четвърти гол в 50-та минута, който бе дело на Даниеле Базели.

Ивайло Чочев можеше да вкара своя втори гол в срещата в 73-та минута, когато след удара му с глава топката премина над напречната греда на вратата на Джо Харт.

След този успех Торино се изкачи на четвърто място във временното класиране с актив от 14 точки, а Палермо остава в зоната на изпадащите с 6 точки, като заема осемнайста позиц