Хосе Кайехон вдъхнови Наполи за победата с 3:1 срещу гръцкия Калони в контролна среща.

ВИДЕО ОТ ПОБЕДАТА НА НАПОЛИ ВИЖТЕ ТУК!

Кайехон откри резултата в мача с точен удар в 16-та минута след асистенция на Лоренцо Инсиние.

Наполи удвои своята преднина в 26-та минута, когато Дуван Сапата финтира двама защитници на Калони, след което стреля, топката рикошира в Хосе Кайехон и влетя във вратата на гръцкия отбор.

Третият гол за Наполи в срещата падна в 39-та минута, когато Дуван Сапата подаде към Хосе Кайехон, който стреля, вратарят на Калони спаси, но след това Анастасиадис си отбеляза нелеп автогол.

Калони отбеляза почетното попадение в мача в 80-та минута дело на Адехо.

Мичу игра зад нападателя Сапата, а Бехрами и Джемали бяха извадени от състава.

Наполи: Рафаел (70' Коломбо) – Маджо (46' Место), Кулибали (70' Луперто), Албиол, Бритос (70' Гулам) – Радошевич (61' Инлер), Жоржиньо (46' Гаргано), Кайехон (46' Думитру), Мичу (61' Пандев) – Инсиние (46' Хамшик), Сапата (46' Варгас).