Ювентус победи трудно с 1:0 Палермо като гост в двубой от 6-ия кръг на Серия А. Единственото попадение в двубоя бе автогол на Едоардо Голданига в началото на второто полувреме.

Българският национал Ивайло Чочев бе титуляр за сицилианци и остана на терена до 81-ата минута, когато бе заменен от Оскар Хилемарк.

Като цяло Юве бе по-активният отбор на терена и по-често стигаше до противниковата врата. Чистите положения за гол обаче бяха рядкост.

В 11-ата минута Гонсало Игуаин бе в отлична позиция, но изстрелът му бе избит от бранител на съперника. В края на първото полувреме пък Миралем Пянич стреля опасно, но вратарят Посавец спаси.

4 минути след подновяването на играта през втората част Юве все пак откри, след като центриране на Дани Алвеш срещна тялото на Голданига и топката влетя нещастно в собствената му врата.

Юве продължи да бъде по-добрият отбор на терена, а Марио Манджукич бе много близо до втори гол, но Посавец действа класно. Малко по-късно Манджукич вкара топката в мрежата, но попадението не бе зачетено заради засада.

Така Ювентус е лидер в класирането с 15 точки докато Палермо заема 16-о място с актив от 5 точки.