Интер запази стопроцентовия си актив от точки и след четвъртия кръг в Серия А, в който победи с 1:0 като гост Киево. С 12-те си спечелени точки „нерадзурите“ запазиха челното място в класирането. Киево пък е със 7 точки на шеста позиция.

Мауро Икарди успя да вкара за Интер в 42-ата минута, след като се оказа на точното място, за да поеме една лошо избита от защитата на Киево топка. Икарди залъга излезлия напред вратар Бидзари и прати топката в мрежата за 0:1.

„Летящите магаренца“ веднага опитаха да върнат гола, но добра намеса на Ханданович парира удар на Бирса.

Домакините продължиха да търсят изравняването и след почивката. В 50-ата минута шут на Палоски изпрати топката малко над вратата.

После интеристите успяха да удържат съперника си далеч от своята врата и по този начин да контролират мача до крайната победа с 1:0.