Дженоа зае 3-ото място в Серия А след успех s 3:0 в 13-ия кръг над състава на Чезена като гост.

Тимът от Генуа откри резултата в 5-ата минута чрез Матри, а 3 минути по-късно Лука Антонели удвои.

В 30-ата минута Матри си позволи да пропусне дузпа, но Дженоа се добра до класиката в 43-ата минута с попадение на Масимо Волта, който си заби автогол.

Чезена успя да стигне до дузпа в 63-ата минута, но Кашоне не успя да се разпише. След успеха Дженоа събра 23 точки и е 3-ти. Чезена е на предпоследното 19-о място с едва 8 точки.

Милан спечели домакинството си на Удинезе с 2:0. Головете за "росонерите" реализираха Жереми Менез в 65-ата минута от дузпа и Ел Шаарави в 75-ата минута. Двата състава завършиха двубоя с по 10 футболисти. Домици беше изгонен за гостите в 62-ата минута, а Есиен от Милан получи втори жълт картон в 71-ата минута.

След успеха Милан е 5-ти с 21 точки, а Удинезе са 9-ти с 18.

Фиорентина спечели с 4:0 гостуването си на Каляри. Головете за успеха на тима от Флоренция реализираха Матиас Фернандес на два пъти в 17-ата и 55-ата минута, Марио Гомес в 69-ата минута и Хуан Куадрадо в 74-ата минута.

Емполи завърши 0:0 с Аталанта и по този начин двата състава взеха по 1 точка.