Дженоа победи Милан с минималното 1:0 в двубой от 6-ия кръг на Серия А. Победното попадение реализира Джемайли в 10-ата минута на срещата. Тимът от Милано завърши и с 10 души, след като Романьоли беше изгонен за два жълти картона в 43-ата минута на двубоя.

Още в 5-ата минута Диего Капел стреля от 25 метра, но топката мина встрани от вратата. Пет минути по-късно Джемайли изпълни добре пряк свободен удар от 23 метра, топката се отклони от Бонавентура и влезе в мрежата, а домакините поведоха с 1:0.

Бонавентура и Балотели опитаха да тормозят отбраната на домакините, но опитите им се оказаха безрезултатни.

В 43-ата минута Романьоли получи втори жълт картон за нарушение срещу Капел и напусна терена. Бранителят на Милан беше получил жълт картон по-рано по време на двубоя и остави съотборниците си в намален състав.

През второто полувреме домакините имаха възможности да удвоят преднината си, но това не се случи, както и мерникът на Балотели за Милан изневери на няколко пъти.

Така Дженоа победи Милан и вече има 6 точки и заема 13-ото място, а Милан вече е 9-ти с 9.