Дженоа победи Палермо с 4:0 в мач от 20-ия кръг на Серия А. Головете за успеха на домакините реализираха Сусо, Паволети (на два пъти) и Ринкон. Ивайло Чочев не влезе в игра за Палермо.

По този начин "грифоните" изпревариха съперника си в класирането и зае 15-ото място в класирането с актив от 22 точки, Чочев и компания са на 17-ото място с 21.

Сусо откри резултата още в 4-ата минута, след като успя да се разпише от няколко метра и да даде преднина на домакините. Този гол се оказа и единствен в първото полувреме.

През втората част гостите останаха с човек по-малко в 66-ата минута, след като Синиша Ангелкович беше изгонен.

Малко по-късно Паволети направи резултата 2:0 с перфектен удар с глава, след като засече центриране отдясно на Ансалди. Четири минути по-късно Ринкон направи резултата класически.

Две минути преди края на двубоя Паволети се разписа с ножичен удар и оформи крайния резултат.