Новото попълнение на италианския Палермо Ивайло Чочев отново се появи в игра за тима си във втората му контрола това лято. Бившият играч на ЦСКА се появи след почивката в проверката с латвийския Юрмала, спечелена от сицилианците с 6:0.

Играчите на Палермо диктуваха събитията на терена през цялото време, а още преди почивката поведоха с 3:0. Резултатът беше открит от аржентинеца Франко Васкес в 10-та минута от дузпа.

Защитникът Ерос Писано вкара две попадения до почивката. Той беше точен в 22-та и 29-та минути и на практика реши абсолютно всичко в двубоя още преди да е изминала и една трета от него.

След влизането на Чочев играчите на Палермо се забавляваха. В 59-та минута Андреа Белоти направи резултата 4:0 след точно изпълнена дузпа. До края се разписаха Карлос Ембало в 77-та минута, а две минути по-късно вкара и Филипо Дарпела, за да оформи крайното 6:0 за сицилианците.